Izvēlne

Aptauja

Jūsuprāt, kuras viedās specializācijas jomas nākamajos desmit gados attīstīsies visstraujāk?
Viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas
Zināšanu ietilpīga bioekonomika
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, biofarmācija un biotehnoloģija
Viedā enerģētika
Sociālās un humanitārās zinātnes

Sagaidot jauno mācību gadu, Izglītības un zinātnes ministrija augustā organizē piecus reģionālos seminārus, kuros pilsētu un novadu izglītības pārvalžu vadītājus, izglītības speciālistus, vispārējās pamatizglītības, vispārējās vidējās izglītības un profesionālās izglītības iestāžu direktorus informēs par aktualitātēm izglītībā 2016./2017. mācību gadā.

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis semināros stāstīs par nepieciešamajām pārmaiņām izglītības saturā, valsts finansējumu izglītības iestādēm un plašākām skolas direktoru iespējām. Pedagogi uzzinās par ES struktūrfondu finansējuma sniegtajām iespējām un apstiprinātajiem projektiem, diskutēs par pārmaiņu nepieciešamību racionālam un mūsdienīgam skolu tīklam.

IZM Izglītības departamenta, Valsts izglītības satura centra un Izglītības kvalitātes valsts dienesta pārstāvji iepazīstinās ar aktualitātēm izglītības saturā, informēs par jauno pedagogu darba samaksas modeli un izmaiņām izglītības kvalitātes vērtēšanā.

Semināru cikls sāksies Vidzemē, kur 18.augustā notiks pirmais seminārs Valmieras sākumskolā. 19.augustā Liepājas Valsts tehnikumā tiksimies ar Kurzemes reģiona izglītības darbiniekiem, bet 24.augustā Daugavpils Būvniecības tehnikumā – ar Latgales reģiona vadītājiem. 25.augustā Aizkraukles pilsētas kultūras namā uz reģionālo semināru pulcēsies Zemgales reģiona izglītības darbinieki, bet semināru cikls noslēgsies 26. augustā Rīgā, Rīgas Valsts tehnikumā.

Darba kārtiba (.pdf)

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.