Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

KS olimpiesi

 

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis šodien, 31. augustā, uz tikšanos aicināja Latvijas olimpisko vienību, lai izteiktu pateicību sportistiem un treneriem, pasniedzot Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības rakstus.

„Neatkarīgi no starta XXXI Vasaras olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro jūs esat varoņi. Katrs uz startu izgāja ar apņēmību un cīņas sparu. Izsaku pateicību par raksturu un spēju sasniegt katram individuāli savus personiskos rekordus. Pateicos Rebekai Kohai, Laurai Ikauniecei Admidiņai, Aleksejam Rumjancevam, treneriem par augstajiem rezultātiem, kur tikai nedaudz pietrūka līdz goda pjedestālam. Mums ir pamats lepoties ar izciliem Latvijas sportistiem. Jums ticēs un turēs par jums īkšķus arī turpmāk! Mēs jūs cienām un ar jums lepojamies.

Ministrs arī apliecināja, ka sportisti, kuri sasnieguši augstus rezultātus, pienākas arī naudas prēmijas, par kurām vēl lems valdība. Par prēmiju piešķiršanu Olimpiešiem lems Latvijas Nacionālā sporta padome un to pēc tam virzīs skatīšanai valdībā. Ministrs arī rosinās izmaiņas naudas balvu piešķiršanas kārtībā, lai naudas balvas sporta veidu attīstībai par sasniegumiem olimpiskajās spēlēs saņemtu arī sporta federācijas par olimpiskajās spēlēs izcīnīto ceturto līdz sesto vietu. Pašlaik naudas balvas par olimpiskajiem sasniegumiem sporta federācijām piešķir par sportistu izcīnītajām medaļām.

Latviju Olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro pārstāvēja 34 sportisti trīspadsmit sporta veidos - brīvajā cīņā, džudo, burāšanā, modernajā pieccīņā, peldēšanā, BMX un šosejas riteņbraukšanā, smaiļošanā un kanoe, svarcelšanā, šaušanā, tenisā, vieglatlētikā un pludmales volejbolā. Olimpiskās spēles Riodeženeiro norisinājās no 5. līdz 21. augustam.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.