Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

horizon 2020Oktobra beigās Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi sabiedrisko apspriešanu Eiropas Savienības pētniecības un inovācijas atbalsta programmas “Apvārsnis 2020” vidusposma izvērtēšanai, un līdz 2017. gada 15. janvārim ikviens interesents aicināts iesaistīties sabiedriskajā apspriešanā.

EK Pētniecības, zinātnes un inovāciju komisārs Karloss Moedas pauž cerību, ka iespējami daudz cilvēku Latvijā izmantos iespēju izteikt savu viedokli par programmu “Apvārsnis 2020”, tās pirmajiem trīs gadiem un vēlamo nākotnes virzienu. Izteiktais viedoklis ir svarīgs ne tikai programmas uzlabošanai, bet tam būs nozīmīga loma arī nākamās ES pētniecības un inovāciju atbalsta programmas sagatavošanas procesā. Nodrošinot atgriezenisko saiti, Eiropas Komisija tiks aicināta pievērst uzmanību un padziļināti pētīt tieši tos aspektus un problēmas, kas jau identificētas Latvijā un kas ir svarīgas un varētu noderēt debatēs par nākamo Ietvara programmu pēc 2020.gada!

Pašlaik tiek analizēti dati, fakti un skaitļi par līdzšinējām aktivitātēm “Apvārsnis 2020” ietvaros, taču, lai iegūtu pilnu priekšstatu par programmas darbību, nepieciešams arī viedoklis un tieša atgriezeniskā saite no pētniekiem, uzņēmējiem, inovatoriem un ikvienas organizācijas, kas piedalījušās programmā.

Saite uz Eiropas Komisijas mājas lapu aptaujas aizpildīšanai: http://ec.europa.eu/research/consultations/interim_h2020_2016/consultation_en.htm

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.