Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

Jau divpadsmito gadu pēc kārtas Latvijas novadu un pilsētu izglītības pārvaldes, vispārējās un profesionālās izglītības iestādes aicinātas pieteikt pretendentus Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajam konkursam "Gada sporta skolotājs 2016". Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 21. novembris.

"Gada sporta skolotājs 2015" uzvarētāja, Jelgavas 4. vidusskolas sporta skolotāja Nataļja Gorškova aicina skolas būt aktīvām un pieteikt savus skolotājus dalībai konkursā. "Man piedalīšanās konkursā sniedza daudz pozitīvu emociju un neizsmeļamu enerģijas krājumu turpmākajam darbam, nemaz nerunājot par to, cik iedvesmojošs bija apbalvošanas pasākums!" saka Nataļja. "Līdztekus pozitīvajām emocijām esmu ieguvusi arī praktisku pieredzi, noskatoties pārējo konkursa dalībnieku vadīto sporta stundu videoierakstus. Kopš uzvaras konkursā uz mūsu skolu pieredzes apmaiņā brauc skolotāji no citām Latvijas skolām, tāpēc ieguvums ir abpusējs – es uzzinu vairāk par citās skolās izmantotajām metodēm, bet kolēģi var pavērot manis vadītās sporta stundas".

Konkursa mērķis ir popularizēt profesionālos sporta skolotājus Latvijā, aktualizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā un celt profesijas prestižu plašākas sabiedrības acīs. Labs sporta skolotājs spēj motivēt savus skolēnus būt fiziski aktīviem un veidot pozitīvu attieksmi pret fiziskām aktivitātēm arī turpmākajai dzīvei, tāpēc būtiski ir novērtēt viņa darbu.

Konkurss norit divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija vērtēs pretendentu pieteikumus un sporta stundu videoierakstus. Seši dalībnieki ar lielāko vidējo punktu skaitu tiks izvirzīti konkursa otrajai kārtai. Otrajā kārtā vērtēs sporta skolotāju prasmes, vadot sporta stundu Rīgas Teikas vidusskolā. Balva "Gada sporta skolotājs 2016" ir viena no nominācijām “Latvijas Gada balva sportā 2016” apbalvošanas ceremonijā.

Konkursa vērtēšanas komisijā darbosies gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, tostarp, sporta komentētājs un žurnālists Ģirts Timrots, kamaniņu braucējs, Turīnas Olimpisko spēļu un Soču Olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvējs Mārtiņš Rubenis, vieglatlēte, Riodežaneiro Olimpisko spēļu dalībniece Ilona Marhele.

Pieteikšanās notiek līdz 21. novembrim. Konkursa nolikums un pieteikšanās forma atrodama IZM mājaslapā: http://www.izm.gov.lv/lv/sports/konkursi/gada-sporta-skolotajs/2016
Plašāka informācija: Kaspars Līcītis, konkursa "Gada sporta skolotājs" koordinators, tālr.29660003, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.