Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

semin 6Šonedēļ Izglītības un zinātnes ministrijā norisinājās Izraēlas asociācijas darbam ar bērniem un pieaugušajiem ar mācīšanās traucējumiem (NITZAN) sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, Latvijas Universitāti un Izraēlas vēstniecību Latvijā organizētais seminārs speciālo izglītības iestāžu pedagogiem un atbalsta personālam.

Trīs dienu seminārs notika Latvijas Republikas valdības un Izraēlas Valsts valdības izglītības, zinātnes, kultūras, jaunatnes un sporta sadarbības programmas 2016.-2019. gadam ietvaros. Semināru kopā ar ekspertēm atklāja Izraēlas vēstniece Latvijā Lironne Bar-Sadē.

Vadi savu bērnu uz panākumiem – ar šādu devīzi pedagogi piedalījās seminārā un meistarklasēs par darbu ar bērniem ar mācīšanās traucējumiem. Lektores bija NITZAN (Izraēlas asociācija darbam ar bērniem un pieaugušajiem ar mācīšanās traucējumiem) izpilddirektore, PhD Mali Danino (Maly Danino), NITZAN galvenā psiholoģe, NITZAN Vecāku apmācības programmas direktore Anata Kacenelsona (Anat Katznelson) un NITZAN Resursu attīstības un tālākizglītības programmu direktore Tova Gur-Arje (Tova Gur Arieh). Pēc triju dienu darba pedagogi saņēma sertifikātu par piedalīšanos 18 stundu seminārā.
Izraēlas nevalstiskā organizācija “Nitzan” (latviski - pumpurs) ir asociācija bērniem un pieaugušajiem ar mācīšanās traucējumiem, dibināta Izraēlā 1964.gadā. Tā ir valstī vadošā organizācija šajā jomā, kas arī nodrošina informatīvo un mācību bāzi izglītībai par šo tēmu.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.