Izvēlne

Aptauja

Jūsuprāt, kuras viedās specializācijas jomas nākamajos desmit gados attīstīsies visstraujāk?
Viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas
Zināšanu ietilpīga bioekonomika
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, biofarmācija un biotehnoloģija
Viedā enerģētika
Sociālās un humanitārās zinātnes

No 23. līdz 25.janvārim izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis piedalās Pasaules izglītības forumā Londonā, kas ir viens no prestižākajiem un nozīmīgākajiem izglītības politikas veidotāju un ekspertu līmeņa forumiem. Tā ietvaros ministrs apmeklēs arī pasaules lielāko izglītības informācijas tehnoloģiju izstādi “BETT 2017”.

Pasaules izglītības forums ir lielākā globāla mēroga konference, kurā piedalās izglītības ministri, izglītības politikas veidotāji un nozares eksperti no dalībvalstīm, kas aptver 80 procentus pasaules iedzīvotāju. Forums sniedz iespējas dalīties pieredzē un diskutēt par nozīmīgiem izglītības politikas veidošanas un īstenošanas jautājumiem, kas ir nozīmīgi, lai veidotu tādu izglītības sistēmu, kas orientēta uz izglītības kvalitāti, pieejamību un atbilstu mūsdienu ekonomikas vajadzībām.

Pasaules izglītības foruma galvenās diskusiju tēmas saistītas ar tādiem pasaulē un arī Latvijā nozīmīgiem politikas veidošanas jautājumiem kā talantu attīstība, ko un kā mācīsim, mākslas, dizaina un STEM jomu saikne un mijiedarbība, kā arī mūsdienu IT jomas jēgpilns pielietojums izglītības procesā.

Vizītes laikā Londonā ministrs 24. janvārī Latvijas Republikas vēstniecībā Apvienotajā Karalistē tiksies ar Lielbritānijā dzīvojošajiem tautiešiem, lai pārrunātu aktuālus jautājumus par izglītību un zinātni Latvijā, kā arī par latviešu diasporas izglītību Lielbritānijā.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.