Izvēlne

Aptauja

Kas, Jūsuprāt, ir būtiskākais skolas gaitu uzsākšanā 1.klasē no sešu gadu vecuma?
Mācību saturs un metodika atbilst 6 gadu vecu bērnu vajadzībām
Bērni mācās atbilstošā vidē, izmantojot piemērotas mācību metodes
Sešgadnieku vide ir daudzveidīga, ar vietu un laiku kustību aktivitātēm
Bērniem ir iespēja lietderīgi pavadīt laiku izglītības iestādē pēc stundām
Brīva izvēles iespēja vecākiem izvēlēties pamatizglītības apguvi sākt no 6 vai 7 gadu vecuma

Copernicus fbŠodien, 6.jūnijā, Briselē tika atklāts Eiropas lielākās Zemes novērošanas programmas Copernicus vēstniecību (Copernicus Relay) un akadēmiju (Copernicus Academy) tīkls. Latviju šajā pasākumā pārstāvēja Vides risinājumu institūta izpilddirektore Inese Suija-Markova, atsaucoties aicinājumam dalīties ar institūta labās prakses pieredzi Copernicus programmas pakalpojumu lietošanā un popularizēšanā dažāda veida auditorijām Latvijā.

2017.gada sākumā Eiropas Komisija Vides risinājumu institūtam piešķīra Copernicus vēstnieka un akadēmijas statusu. Vēstnieku un akadēmiju tīklā pašlaik iesaistījušās jau vairāk nekā 60 pasaules valstis, un Latviju tajā pārstāv Vides risinājumu institūts. Līdz ar statusa saņemšanu institūta uzdevums ir koordinēt Copernicus programmas aktivitātes Latvijā, nodrošināt to atpazīstamību, skaidrot piedāvātās iespējas specifiskām reģiona un valsts sabiedrības un uzņēmējdarbības vajadzībām.

Copernicus vēstniecību un akadēmiju tīkls sekmēs starptautiska līmeņa ideju un labās prakses apmaiņu dažādu nozaru starpā, palīdzot tādām valstīm kā Latvija attīstīt kompetences Zemes novērošanas datu ievākšanā, apstrādē un lietošanā. Latvijas pētniekiem, zinātniekiem un dažādu jomu speciālistiem būs iespēja apmeklēt lekcijas, praktiskās mācībās, atvērtās diskusijas, seminārus un citas aktivitātes, kurās varēs apgūt Copernicus datu un informācijas pielietojumu tādās jomās kā vides aizsardzība, pilsētplānošana, lauksaimniecība, mežsaimniecība, zivsaimniecība, medicīna un civilā aizsardzība.

Vairāk par Copernicus programmu.

invitation copernicus

 

 

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.