Izvēlne

Aptauja

Kas, Jūsuprāt, ir būtiskākais skolas gaitu uzsākšanā 1.klasē no sešu gadu vecuma?
Mācību saturs un metodika atbilst 6 gadu vecu bērnu vajadzībām
Bērni mācās atbilstošā vidē, izmantojot piemērotas mācību metodes
Sešgadnieku vide ir daudzveidīga, ar vietu un laiku kustību aktivitātēm
Bērniem ir iespēja lietderīgi pavadīt laiku izglītības iestādē pēc stundām
Brīva izvēles iespēja vecākiem izvēlēties pamatizglītības apguvi sākt no 6 vai 7 gadu vecuma

ktr delegacija21. jūnijā Izglītības un zinātnes ministrijā vizītē ieradās Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR) Zinātnes un tehnoloģiju ministrijas delegācija ĶTR Zinātnes un tehnoloģiju ministrijas Starptautiskās sadarbības departamenta ģenerāldirektora Je Dongbai vadībā. Delegāciju pavadīja ĶTR ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā V.E. Huans Juns.

Tikšanās laikā IZM valsts sekretāra vietniece – Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktore Agrita Kiopa viesus iepazīstināja ar zinātnes politiku Latvijā, nozīmīgākajām zinātniskajām institūcijām un sadarbības perspektīvām ar ĶTR. Tikšanās laikā puses pārrunāja gan jauna starpvaldību līguma noslēgšanu par sadarbību zinātnē un tehnoloģijās, gan plānotās Zinātniskās un tehnoloģiskās sadarbības apvienotās komitejas darbību. Viesi uzsvēra, ka sadarbības veicināšanai starp Latviju un Ķīnu svarīga ir sadarbības platformas izveidošana, kā arī instrumenti un programmas sadarbības īstenošanai.

22. jūnijā delegācija apmeklēja Latvijas Organiskās sintēzes institūtu, kur tikās ar tā direktoru Osvaldu Pugovičs, un Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centru, kurā ar universitātes attīstības plāniem iepazīstināja LU rektors Indriķis Muižnieks.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.