Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina Latvijas jauniešus pieteikties dalībai forumā “Global Youth Trends Forum Youth Initiatives for Sustainable Development”, kurš no 24. līdz 31. oktobrim norisināsies Taipejā (Taivānā). Pieteikuma anketas un CV angļu valodā aicinām atsūtīt līdz 7. jūlija plkst. 10:00.

Foruma mērķis ir veicināt jauniešu dialogu un iniciatīvas par globāli nozīmīgiem jautājumiem. Galvenās foruma tēmas būs pilsoniskums un aktīva līdzdalība, klimata pārmaiņas un “zaļais” patēriņš.
Dalībai forumā var pieteikties sabiedriski aktīvi jaunieši ar labām angļu valodas zināšanām vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuriem ir vismaz trīs gadu pieredze darbā ar vismaz vienu no foruma tēmām un kuri foruma laikā iegūtās zināšanas un pieredzi spēs nodot tālāk plašākai sabiedrībai.

Foruma norises izmaksas segs foruma organizētāji. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra daļēji segs dalībnieku ceļa izmaksas.
Lai pieteiktos dalībai forumā, interesentiem jāaizpilda pieteikuma anketa (angļu valodā). Pieteikuma anketa un CV (angļu valodā) jānosūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2017. gada 7. jūlija plkst. 10:00 (pēc Latvijas laika).

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa.

Par Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra strādā kopš 1999. gada. Tā ir izglītības un zinātnes ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti un mobilitāti, līdzdalību jaunatnes brīvprātīgajā darbā, neformālās izglītības un jaunatnes informācijas programmās un projektos, kā arī veicināt jauniešu neformālo izglītību saistībā ar mūžizglītību.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra administrē dažādas starptautiskas un nacionālas programmas un projektus: “Erasmus+: Jaunatne darbībā”; Annas Lindes fonda tīklu Latvijā; Eiropas Komisijas informācijas tīklu jauniešiem “Eurodesk”; Latvijas–Šveices sadarbības programmu; eTwinning projektu; Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmu; Jauniešu garantijas projektu “PROTI un DARI!”.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.