Izvēlne

Aptauja

Kas, Jūsuprāt, ir būtiskākais skolas gaitu uzsākšanā 1.klasē no sešu gadu vecuma?
Mācību saturs un metodika atbilst 6 gadu vecu bērnu vajadzībām
Bērni mācās atbilstošā vidē, izmantojot piemērotas mācību metodes
Sešgadnieku vide ir daudzveidīga, ar vietu un laiku kustību aktivitātēm
Bērniem ir iespēja lietderīgi pavadīt laiku izglītības iestādē pēc stundām
Brīva izvēles iespēja vecākiem izvēlēties pamatizglītības apguvi sākt no 6 vai 7 gadu vecuma

Piektdien, 8. septembrī, Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) notiek Rīgas reģionālais seminārs “Pieaugušo izglītība un kvalitāte”. Seminārā tiks apkopota divu gadu pieredze, kas veidojusies, īstenojot IZM Erasmus + pieaugušo izglītības projektus.

Semināra pirmajā daļā IZM Izglītības departamenta direktores vietniece Baiba Bašķere runās par profesionālās izglītības kompetenču centru piedāvājumu pieaugušajiem, bet projektu vadītāja Silvija Kārkliņa analizēs kvalitātes dokumentu izstrādi IZM Erasmus+ projektā “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītības jomā”.

Saistot pieaugušo izglītības saturu ar galvaspilsētas izaugsmi, Rīgas plānošanas reģiona nodaļas vadītājs Rūdolfs Cimdiņš iepazīstinās ar Rīgas metropoles areāla attīstības perspektīvām. Par pieaugušo neformālās izglītības kvalitātes aspektiem runās Latvijas Pieaugušo izglītības apvienības pārstāve Daiga Rubene.

Semināra dalībnieki iepazīsies arī ar Ziemeļvalstu pieredzi, organizējot un realizējot pieaugušo izglītību, par ko runās Ziemeļvalstu pieaugušo izglītības tīkla vadītāja Antra Karlsena (Antra Carlsen).
Semināra otrajā daļā pēc pulksten 12, Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāve Ilona Kiukucāne dalīsies pieredzē par koleģiālo mācīšanos grupās un Labklājības ministrijas departamenta direktors Imants Lipskis komentēs pieaugušo izglītības aktualitātes saistībā ar darba tirgus pieprasījumu.

Semināra noslēgumā vairākas uzstāšanās būs veltītas EPALE – Eiropas Savienības pieaugušo izglītības elektroniskās platformas -- attīstībai Latvijā, kā arī IZM Erasmus+ projektu turpmākajām perspektīvām.

Seminārs “Pieaugušo izglītība un kvalitāte” notiek IZM Erasmus+ projekta “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītības jomā” ietvaros.

Semināra programma.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.