Izvēlne

Aptauja

Jūsuprāt, kuras viedās specializācijas jomas nākamajos desmit gados attīstīsies visstraujāk?
Viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas
Zināšanu ietilpīga bioekonomika
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, biofarmācija un biotehnoloģija
Viedā enerģētika
Sociālās un humanitārās zinātnes

skLīdz 2017. gada 31. oktobrim iespējams pieteikties Slovākijas stipendijām, lai studētu un veiktu pētniecības darbu Slovākijā 2017./2018. akadēmiskā gada pavasara semestrī.

Šīm stipendijām var pieteikties Latvijas augstskolu:

-studenti uz 1–2 semestriem maģistra studijām;
-studenti uz 1–10 mēnešiem doktora studijām;
-pasniedzēji, pētnieki un mākslinieki uz 1–10 mēnešiem, lai lasītu lekcijas, veiktu pētniecības darbu vai radītu mākslas darbus.

Stipendijai jāpiesakās tiešsaistē Slovākijas Akadēmiskās informācijas aģentūras mājaslapā www.scholarships.sk, pievienojot nepieciešamos dokumentus. Uzreiz pēc tam Slovākijas augstskolas ielūguma vēstules oriģināls jānosūta pa pastu Slovākijas Akadēmiskās informācijas aģentūrai. Pieteikšanās sistēma tiek atvērta ne vēlāk kā sešas nedēļas pirms pieteikšanās beigu datuma.

Iesniedzamo dokumentu saraksts, stipendiju apjoms, vērtēšanas kārtība un cita informācija ir atrodama interneta vietnē www.scholarships.sk.

  • Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 31. oktobris (līdz plkst. 16.00 pēc Centrāleiropas laika), ja grib studēt vai veikt pētījumus 2017./2018. akadēmiskā gada pavasara semestrī;
  • Nākamais pieteikšanās termiņš – 2018. gada 30. aprīlis (līdz plkst. 16.00 pēc Centrāleiropas laika), ja grib studēt vai veikt pētījumus 2018./2019. akadēmiskajā gadā.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.