Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

Lai akcentētu pieaugušo izglītības nozīmīgumu un izteiktu atzinību gada labākajam pieaugušo neformālās izglītības sniedzējam, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izsludina pieteikšanos pieaugušo neformālās izglītības balvai. Šogad balvu pasniegs pirmo reizi, pieteikumi tiek gaidīti līdz 11.decembrim.

Uz balvu var pretendēt izglītības iestādes vai organizācijas, kas darbojas neformālās pieaugušo izglītības jomā, un pieteikt balvai iestādi var pašvaldības domes priekšsēdētājs, pašvaldības izglītības pārvaldes vadītājs, pieaugušo neformālās izglītības iestādes vadītājs, pieaugušo neformālās izglītības iestādes mācību grupa (ierosinājums jāparaksta vismaz 10 attiecīgās mācību grupas sastāvā reģistrētām personām).

Balva ir ceļojoša, kas nozīmē – katru gadu to saņems kāds cits pieaugušo neformālās izglītības īstenotājs – iestāde vai organizācija, kas veicinājusi pieaugušo neformālās izglītības attīstību Latvijā un nodrošinājusi nemainīgi kvalitatīvu mācību procesu.
Lai izvirzītu pretendentu balvas saņemšanai, ir jāaizpilda anketa, ko izvērtēs IZM apstiprināta žūrija - pieaugušo izglītības jomas atzīti profesionāļi.

Anketa jāaizpilda tā, lai vērtētāji varētu gūt pēc iespējas pilnīgāku priekšstatu par atzinībai pieteiktās pieaugušo izglītības iestādes darbības mērķiem, metodēm, ilgtspēju un citiem svarīgiem darbības aspektiem, kas norādīti pieteikuma anketā.

Aizpildīta un parakstīta anketa jāizdrukā un jāsūta ieskenēta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa pastu uz adresi:

Projekts "EPALE Nacionālais atbalsta dienests”
Izglītības un zinātnes ministrija
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, Latvija

Pieaugušo neformālās izglītības ceļojošā balva ir latviešu tēlnieka Aivara Gulbja veidota bronzas skulptūra “Saules laiva”, kurā atveidots poētisks folklorā sastopamais saules laivas tēls, simbolizējot atjaunotni un attīstību. Ceļojošās balva tiks pasniegta svinīgā ceremonijā 2018.gada janvārī.

Pieaugušo neformālās izglītības balvas pasniegšana notiek Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” ietvaros.

Pieteikuma anketa balvas pretendentiem 2017 (.pdf)

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.