Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

30. novembrī Izglītības un zinātnes ministrija organizē informatīvo semināru par reglamentēto profesiju un profesionālās kvalifikācijas atzīšanas jomas aktuālajiem jautājumiem. Semināra dalībnieki diskutēs par būtiskākajiem normatīvajiem aktiem, kas pieņemti kopš 2016.gada oktobra, kā arī par aktualitātēm profesionālās kvalifikācijas atzīšanas jomā.

Semināru atklās Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietniece, Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktore G.Arāja.
Par izmaiņām Latvijas normatīvajos aktos reglamentēto profesiju un profesionālās kvalifikācijas atzīšanas jomā – veiktajiem grozījumiem un turpmāk plānotajiem darbiem informēs IZM pārstāve, profesionālās kvalifikācijas atzīšanas koordinatore I.Stūre.
Savukārt Akadēmiskā informācijas centra (AIC) pārstāvis iepazīstinās ar AIC darba aktualitātēm profesionālās kvalifikācijas atzīšanas jomā - izveidoto sistēmu Eiropas profesionālās kartes izdošanai un atjaunoto reglamentēto profesiju datu bāzi.Ar Latvijas Ārstu biedrības pieredzi profesionālās kvalifikācijas atzīšanā dalīsies biedrības eksperte G.Žukovska un zvērināta advokāte I.Vilka.

Lai Latvijā strādātu ar ārzemju diplomu, oficiāla atzīšana nepieciešama tikai tad, ja Latvijā attiecīgā profesija ir reglamentēta.
Reglamentēta profesija ir tāda profesija, kurā var darboties tikai pēc īpašas atļaujas saņemšanas, reģistrācijas, piemēram, ietveršanas attiecīgo profesiju praktizējošo personu reģistrā vai profesionālās asociācijas biedru sarakstā.
Piedalīties seminārā aicinātas institūcijas, kas izsniedz profesionālās kvalifikācijas atzīšanas apliecības reglamentētajās profesijās, informācijas institūcijas par reglamentētajām profesijām un ministrijas, kuru pārziņā ir reglamentēto profesiju darbības jautājumi.

Seminārs notiks 30. novembrī plkst. 9.00 Izglītības un zinātnes ministrijas Lielajā zālē (2. stāvā), Vaļņu ielā 2, Rīgā.

Dalībai seminārā līdz 24.novembrim lūgums reģistrēties vietnē: http://ej.uz/30-11-2017-seminars vai piesakoties e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Ja vēlaties dalīties ar savu pieredzi profesionālās kvalifikācijas atzīšanā vai norādīt tos jautājumus, kurus, jūsuprāt, būtu nozīmīgi pārrunāt šī semināra ietvaros, lūdzam to norādīt reģistrācijas formā.

Seminārs par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanas aktualitātēm (prezentācija)

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.