Izvēlne

Aptauja

Kas, Jūsuprāt, ir būtiskākais skolas gaitu uzsākšanā 1.klasē no sešu gadu vecuma?
Mācību saturs un metodika atbilst 6 gadu vecu bērnu vajadzībām
49
Bērni mācās atbilstošā vidē, izmantojot piemērotas mācību metodes
57
Sešgadnieku vide ir daudzveidīga, ar vietu un laiku kustību aktivitātēm
24
Bērniem ir iespēja lietderīgi pavadīt laiku izglītības iestādē pēc stundām
11
Brīva izvēles iespēja vecākiem izvēlēties pamatizglītības apguvi sākt no 6 vai 7 gadu vecuma
158

Kopējais balsu skaits: 299

ASEFSU21 Facebook Post Square1Studenti un jaunie profesionāļi aicināti pieteikties dalībai Āzijas un Eiropas fonda (ASEF) 21. Vasaras Universitātē “Jaunieši ar īpašām vajadzībām: veidojot iekļaujošas ASEM sabiedrības“(“Youth with Disabilities: Shaping Inclusive ASEM Societies”) (ASEFSU21).Pieteikšanās līdz 2017.gada 10.decembrim. Pieteikties aicināti jaunieši vecumā no 21 līdz 30 gadiem ar ļoti labām angļu valodas zināšanām.

ASEFSU21, sniedzot ieguldījumu jauniešu starpkultūru dialogam un mobilitātei Āzijas un Eiropas sanāksmes (ASEM) valstīs, organizē 21. Vasaras Universitāti no 27.janvāra līdz 10.februārim Austrālijā (Melburnā) un Jaunzēlandē (Kraistčērčā) ASEF Jauno līderu programmas (ASEF’s Young Leaders Programme) ietvaros.

Piedaloties ASEFSU21, jaunieši divas nedēļas pievienosies studentu ar dažādām spējām un jauno profesionāļu grupai no 51 ASEM valsts. Papildus nozīmīgai starptautiskai un starpkultūru pieredzei jauniešiem tiks dota iespēja sniegt ieguldījumu un palīdzēt to aktuālo problēmu risināšanā, ar kurām saskaras ASEM jaunieši ar īpašām vajadzībām.
Programma Austrālijā ietvers mācības, seminārus, lekcijas un mācību braucienus, lai attīstītu izpratni par projektā iekļautajām tēmām. Savukārt Jaunzēlandē uzsvars būs uz praktisku darbošanos, dalībnieki būs aicināti piedāvāt risinājumus problēmām, ar kurām pašlaik saskaras jaunieši ar īpašām vajadzībām. Projekta partneri apbalvos labākos piedāvātos risinājumus, un tie kā priekšlikumi tiks iesniegti ASEM politikas veidotājiem.

ASEF Vasaras Universitāte ir ilgstošs projekts, ko vada ASEF kopš 1998.gada. Tas ir divu nedēļu ilgs ikgadējs projekts ar mērķi veicināt starpkultūru tīklus starp jauniešiem no ASEM dalībvalstīm.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.