Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

ASEFSU21 Facebook Post Square1Studenti un jaunie profesionāļi aicināti pieteikties dalībai Āzijas un Eiropas fonda (ASEF) 21. Vasaras Universitātē “Jaunieši ar īpašām vajadzībām: veidojot iekļaujošas ASEM sabiedrības“(“Youth with Disabilities: Shaping Inclusive ASEM Societies”) (ASEFSU21).Pieteikšanās līdz 2017.gada 10.decembrim. Pieteikties aicināti jaunieši vecumā no 21 līdz 30 gadiem ar ļoti labām angļu valodas zināšanām.

ASEFSU21, sniedzot ieguldījumu jauniešu starpkultūru dialogam un mobilitātei Āzijas un Eiropas sanāksmes (ASEM) valstīs, organizē 21. Vasaras Universitāti no 27.janvāra līdz 10.februārim Austrālijā (Melburnā) un Jaunzēlandē (Kraistčērčā) ASEF Jauno līderu programmas (ASEF’s Young Leaders Programme) ietvaros.

Piedaloties ASEFSU21, jaunieši divas nedēļas pievienosies studentu ar dažādām spējām un jauno profesionāļu grupai no 51 ASEM valsts. Papildus nozīmīgai starptautiskai un starpkultūru pieredzei jauniešiem tiks dota iespēja sniegt ieguldījumu un palīdzēt to aktuālo problēmu risināšanā, ar kurām saskaras ASEM jaunieši ar īpašām vajadzībām.
Programma Austrālijā ietvers mācības, seminārus, lekcijas un mācību braucienus, lai attīstītu izpratni par projektā iekļautajām tēmām. Savukārt Jaunzēlandē uzsvars būs uz praktisku darbošanos, dalībnieki būs aicināti piedāvāt risinājumus problēmām, ar kurām pašlaik saskaras jaunieši ar īpašām vajadzībām. Projekta partneri apbalvos labākos piedāvātos risinājumus, un tie kā priekšlikumi tiks iesniegti ASEM politikas veidotājiem.

ASEF Vasaras Universitāte ir ilgstošs projekts, ko vada ASEF kopš 1998.gada. Tas ir divu nedēļu ilgs ikgadējs projekts ar mērķi veicināt starpkultūru tīklus starp jauniešiem no ASEM dalībvalstīm.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.