Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

shutterstock 752464722018. gada 28. februārī plkst.14.00 (reģistrācija no 13:30) LU Humanitāro un sociālo zinātņu centrā, Kalpaka bulvārī 4, LU Microsoft inovāciju centra konferenču zālē notiks informatīvais seminārs - darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.2.3.specifiskā atbalsta mērķa “Nodrošināt labāku pārvaldību augstākās izglītības institūcijās” īstenošanas idejas un nosacījumi. Seminārā aicinām piedalīties augstskolu un koledžu studiju, zinātnes un attīstības daļu pārstāvjus, administratīvo un IT lietu departamentu pārstāvjus, kuri būs iesaistīti projektu izstrādē un īstenošanā.

Izglītības un zinātnes ministrija pateicas visiem, kas līdz šim aktīvi iesaistījušies š. g. 9. janvārī valdībā apstiprināto Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.2.3. specifiskā atbalsta mērķa "Nodrošināt labāku pārvaldību augstākās izglītības institūcijās" īstenošanas MK noteikumu (09.01.18 MK noteikumi Nr.26) izstrādē un apspriešanā. Laika posmā pēc MK noteikumu apstiprināšanas ministrija strādāja pie atlases nolikuma izstrādes, lai šodien, 2018.gada 20.februārī tiktu izsludināta projektu iesniegumu atlase. Projektu pieteikumums atbilstoši nolikumam var iesniegt Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā - CFLA laika posmā no 2018.gada 21.februāra līdz 2018.gada 27. aprīlim.

Lai turpinātu līdzšinējo sekmīgo sadarbību, kā arī visām ieinteresētajām pusēm sniegtu vienotu informāciju un veidotu vienotu izpratni par ES fondu pasākuma “Nodrošināt labāku pārvaldību augstākās izglītības institūcijās” mērķi, idejām un atbalstāmajām darbībām, un projektu sagatavošanu atbilstoši CFLA prasībām, ministrija organizē informatīvu semināru/publiskās diskusijas. Seminārā aicinām piedalīties augstskolu un koledžu studiju, zinātnes un attīstības daļu pārstāvjus, administratīvo un IT lietu departamentu pārstāvjus, kuri būs iesaistīti projektu izstrādē un īstenošanā, un, lūdzam, līdz š.g. 26. februārim reģistrēties dalībai seminārā.

Līdz semināram aicinām iepazīties ar SAM 8.2.3. pasākuma "Nodrošināt labāku pārvaldību augstākās izglītības institūcijās" reglamentējošiem un informatīvajiem dokumentiem un līdz š.g. 23. februārim atsūtīt radušos jautājumus, kas saistīti ar MK noteikumos ietvertajiem projektu īstenošanas nosacījumiem, uz e pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Pielikumā semināra darba kārtības projekts, MK noteikumi Nr.26, sākotnējā novērtējuma ziņojums un prezentācija, kas gatavota preses brīfingam pirms MK noteikumu apstiprināšanas.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.