Izvēlne

Aptauja

Jūsuprāt, kuras viedās specializācijas jomas nākamajos desmit gados attīstīsies visstraujāk?
Viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas
Zināšanu ietilpīga bioekonomika
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, biofarmācija un biotehnoloģija
Viedā enerģētika
Sociālās un humanitārās zinātnes

Trešdien, 2018. gada 28. februārī, LU Microsoft inovāciju centra konferenču zālē notiks Izglītības un zinātnes ministrijas organizēts informatīvais seminārs - publiskās diskusijas par projektu sagatavošanas aspektiem augstskolu labākai pārvaldībai. Tieši šim mērķim augstākās izglītības iestādēm šobrīd ir pieejamas Eiropas fondu finansējums ar kopējo plānoto projektu summu 20 milj. eiro apmērā, tāpēc atsaucība dalībai seminārā ir ļoti liela. 

Semināra laikā pamatā tiks apspriesti ES fondu pasākuma “Nodrošināt labāku pārvaldību augstākās izglītības institūcijās” idejas, mērķi un projektos atbalstāmās darbības, kas definētas Ministra kabineta noteikumos par minētā pasākuma nosacījumiem. Seminārā tiks apspriests, kā labāk plānot un uzlabot attiecīgas tautsaimniecības nozares iesaisti augstskolu pārvaldības procesos un studiju īstenošanā, tāpat uzmanība tiks vērsta uz augstskolu iekšējās kvalitātes vadības pilnveidi un akadēmiskā godīguma kultūras attīstību. Semināra dalībnieki diskutēs arī par augstskolu resursu koplietošanu un e risinājumu ieviešanu - ko un kā var padarīt efektīvāku, ērtāku, uz kvalitatīvu rezultātu vērstu?

Seminārā piedalīsies arī Centrālās finanšu un līgumu aģentūras pārstāvji, kas semināra dalībniekiem sniegs detalizētu informāciju par projektu iesniegumu sagatavošanas un iesniegšanas praktiskajiem aspektiem, lai augstākās izglītības iestādes veiksmīgi paspētu noteiktajā termiņā - līdz š.g. 27. aprīlim sagatavot un iesniegt projektu pieteikumus izsludinātajā atklātajā projektu pieteikumu atlasē.

Plašāka informācija par semināru un semināra darba materiāli IZM mājas lapā.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.