Izvēlne

Aptauja

Kas, Jūsuprāt, ir būtiskākais skolas gaitu uzsākšanā 1.klasē no sešu gadu vecuma?
Mācību saturs un metodika atbilst 6 gadu vecu bērnu vajadzībām
49
Bērni mācās atbilstošā vidē, izmantojot piemērotas mācību metodes
57
Sešgadnieku vide ir daudzveidīga, ar vietu un laiku kustību aktivitātēm
24
Bērniem ir iespēja lietderīgi pavadīt laiku izglītības iestādē pēc stundām
11
Brīva izvēles iespēja vecākiem izvēlēties pamatizglītības apguvi sākt no 6 vai 7 gadu vecuma
158

Kopējais balsu skaits: 299

vizualis IZM majas lapai relizeiNo 12. līdz 13. aprīlim Jelgavas tehnikumā norisināsies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētais nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2018, lai noteiktu labākos jaunos profesionāļus galdniecības darbos un mēbeļu izgatavošanā. Par medaļām cīnīsies 14 jaunieši no 9 Latvijas profesionālās izglītības iestādēm.

Jaunie meistari savas prasmes pārbaudīs pildot starptautiskiem standartiem līdzvērtīgus uzdevumus, kurus vērtēs nozaru profesionāļi un darba devēji. Mēbeļu izgatavošanā konkursantu uzdevums būs naktsskapīša izgatavošana, savukārt galdniecības darbos – sola izgatavošana no masīvkoksnes. Jauniešiem šī ir lieliska iespēja novērtēt savu prasmju līmeni, jo SkillsLatvia 2018 uzvarētāji iegūs ceļazīmi tālākai iespējai pārstāvēt Latviju starptautiskajos profesionālās meistarības konkursos EuroSkills un WorldSkills.

Galdniecības darbu un mēbeļu izgatavošanas prasmju konkursos jaunie meistari pārstāvēs tādas profesionālās izglītības iestādes kā Rīgas Tehniskā koledža, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums, Jelgavas tehnikums, Rīgas Valsts tehnikums, Rēzeknes tehnikums, Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola un Valmieras tehnikums.

Pārējie 18 meistarības konkursi norisināsies no 25. līdz 26. aprīlim Ķīpsalas izstāžu centrā.

Par SkillsLatvia 2018

SkillsLatvia 2018 ir nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss, kurš Latvijā norisināsies otro gadu, un to organizē VIAA. Konkurss ar moto “Uzvar darītājs!” cildina jauno profesionāļu prasmes un demonstrē profesionālo izglītības iestāžu un darba tirgus sadarbību. Konkurss arī rosina jauniešus iepazīties ar profesionālās izglītības iestādēm un tajās piedāvātajām mācību programmām.

Vairāk informācijas par konkursu SkillsLatvia 2018, tā dalībniekiem un pārstāvētajām profesionālajām prasmēm, kā arī pasākuma programma un apmeklētāju laiki pieejami VIAA mājaslapas sadaļā SkillsLatvia 2018, savukārt konkursa aktualitātes - SkillsLatvia lapā Facebook. Konkurss notiek projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un līdzfinansē Latvijas valsts.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.