Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

fabian grohs 636336 unsplashLai rosinātu interesi par programmēšanu un parādītu ikvienam iespējas to pielietot ikdienā, no šā gada 6. līdz 21. oktobrim norisināsies Eiropas Savienības Programmēšanas nedēļa.

Interneta vietnē www.codeweek.eu ikvienam ir iespēja ne tikai iesaistīties citu rīkotajās aktivitātēs, bet arī veidot savu pasākumu un aicināt tajā piedalīties citus. Visas aktivitātes redzamas kopējā kartē. Piedalīšanās ir bez maksas.

Eiropas Savienības Programmēšanas nedēļas mērķis ir padarīt programmēšanu un digitālo rakstpratību aizraujošāku un pieejamāku ikvienam. Tāpat tā ir iespēja parādīt visa vecuma, kā realizēt savas idejas ar kodu palīdzību. Mācīšanās programmēt palīdz saprast strauji mainīgo pasauli un paplašināt izpratni par to, kā darbojas tehnoloģijas.

Programmēšanas nedēļu vada brīvprātīgie. Katrā valstī ir izvēlēti programmēšanas nedēļas vēstnieki, kuri koordinē iniciatīvas aktivitātes savā valstī. Ja jums nepieciešama palīdzība vai radušies jautājums, varat sazināties ar Eiropas Savienības Programmēšanas nedēļas vēstnieci Latvijā – Lieni Zeili (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 67 814 439).

Iniciatīvu 2013. gadā sāka Jaunie Padomdevēji Digitālās programmas Eiropai ietvaros. 2016. gadā Eiropas Savienības Programmēšanas nedēļā piedalījās gandrīz miljons cilvēku vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē. Eiropas Komisija, īstenojot digitālās vienotā tirgus stratēģiju, atbalsta Programmēšanas nedēļu un citas neatkarīgas iniciatīvas, kuru mērķis ir dažādām mērķa grupām veicināt digitālās prasmes, tostarp programmu izstrādi.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.