Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

Izglītības un zinātnes ministrijas telekomunikācijas sakarus nodrošina CSC Telecom. Zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa uz Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), zvanītājs maksā atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem. Lai noskaidrotu maksu par zvanu, zvanītājam jāvēršas pie sava operatora.

Uzmanību SIA Lattelecom abonentiem! Sastādot IZM tālruņa numuru un tā priekšā liekot 108, zvans būs bez maksas.

Kontakti Karte

Tālrunis: 67226209 (Informācijas centrs)
Fakss: 67223905
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Oficiālai saziņai:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Darba laiks:
Pirmd. 08.30-18.00

Otr., trešd., ceturtd. 8.30-17.00

Piektd. 8.30-16.00

(pusdienas pārtraukums
no 12.30-13.00), pirms vizītes lūdzam
sazināties ar attiecīgo speciālistu.

Nosūtīt e-iesniegumu

Adrese

Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, Latvija

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus.

Rekvizīti

 

Ministra birojs

Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departaments

Finanšu departaments

Informācijas tehnoloģiju un nodrošinājuma departaments

Izglītības departaments

Profesionālās un pieaugušo izglītības departaments

Juridiskais un nekustamo īpašumu departaments

Politikas iniciatīvu un attīstības departaments

Sporta departaments

Struktūrfondu departaments

Iekšējā audita nodaļa

Komunikācijas nodaļa

Personālvadības nodaļa

IZM īstenojamie struktūrfondu projekti

Eiropas Komisijas Erasmus + programmas projekts „Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītības jomā”

 

Ieņemamais amats

Vārds, Uzvārds

Tālrunis

E-pasts

E-pasta ziņojumiem pievienotais datņu kopējais pieļaujamais lielums - līdz 15 megabaitiem

Ministrs

Kārlis Šadurskis

67047810

karlis.sadurskis[at]izm.gov.lv

Valsts sekretāre

Līga Lejiņa

67047766

liga.lejina[at]izm.gov.lv

Ministra birojs

Ministra biroja vadītājs

Andis Geižāns 67047954 andis.geizans[at]izm.gov.lv

Ministra padomnieks (komunikācijas jautājumos)

Mārtiņš Langrāts 67047960, 29457289 martins.langrats[at]izm.gov.lv

Ministra padomnieks (zinātnes jautājumos)

Toms Torims 67047810 toms.torims[at]izm.gov.lv

Ministra palīgs

Evija Nežborte 67047810 evija.nezborte[at]izm.gov.lv
 

Nozares padomniece (zinātnes nozarē)

Lauma Sīka

+3222383168

lauma.sika[at]mfa.gov.lv

Nozares padomniece (izglītības, sporta nozarē un jaunatnes jomā)

Santa Ozoliņa  +3222383 307 santa.ozolina[at]mfa.gov.lv

Nozares padomniece OECD un UNESCO

Laura Treimane

+33666568065 

laura.treimane[at]mfa.gov.lv

Valsts sekretāra palīdze

Una Berga

67047902

una.berga[at]izm.gov.lv

Valsts sekretāra palīgs juridiskajos jautājumos

Andris Kerls  67047918 andris.kerls[at]izm.gov.lv

Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departaments

Departamenta direktora vietnieks zinātnes jomā

Dmitrijs Stepanovs 67047971 dmitrijs.stepanovs[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece starptautiskās sadarbības jautājumos

Inga Jēkabsone

67047963

inga.jekabsone[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece finanšu un statistikas jomā

Diāna Laipniece

67047843

diana.laipniece[at]izm.gov.lv

Direktora vietniece augstākās izglītības jomā

Dace Jansone

67047785

dace.jansone[at]izm.gov.lv

Vecākais eksperts (zinātne un inovācijas)

Kaspars Karolis

67047996

kaspars.karolis[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Inta Jaunzeme 67047881 inta.jaunzeme[at]izm.gov.lv

Juriskonsulte (zinātne un inovācijas)

Anita Depkovska

67047772

anita.depkovska[at]izm.gov.lv

Juriskonsulte 

Laura Biezbārde 67047865 laura.biezbarde[at]izm.gov.lv

Vadošais nozares eksperts/RIS3 vienības vadītājs

Jānis Paiders

67047927

janis.paiders[at]izm.gov.lv

Eksperte

Daiga Ivsiņa

67047874

daiga.ivsina[at]izm.gov.lv

Juriskonsulte

Linda Upīte

67047816

linda.upite[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Darja Andropa 67785689 darja.andropa[at]izm.gov.lv

Juriskonsulte

Nadežda Mazure 67047940 nadezda.mazure[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte (zinātnes politikas plānošanas jomā)

Lana Frančeska Dreimane 67047970 lana-franceska.dreimane[at]izm.gov.lv

Eksperte

Marika Laudere 67047895 marika.laudere[at]izm.gov.lv

Eksperte

Anna Leiškalne 67716827 anna.leiskalne[at]izm.gov.lv
Vecākā eksperte Kristīne Zommere-Rotčenkova 67047849 kristine.zomere-rotcenkova[at]izm.gov.lv

Nozares eksperts (RIS3)

Kristīne Krumberga 67047981 kristine.krumberga[at]izm.gov.lv

Vecākais referents

Atis Migals 67047984 atis.migals[at]izm.gov.lv

Projekta vadītājs (Baltijas jūras reģiona programmas projekts „Baltic Science Network”)

Ronalds Štrauhs  67047927 ronalds.strauhs[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Evita Čikute 67047938 evita.cikute[at]izm.gov.lv

Eksperte

Velta Baseviča 67047711 velta.basevica[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte komunikācijas jautājumos

Laila Bekmane 67047713 laila.bekmane[at]izm.gov.lv

Projekta vadītāja vietniece (projekts 1.1.1.5.)

Anete Kārkliņa 67047773 anete.karklina[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte IT jautājumos (projetks 1.1.1.5.)

Anna Skane 67047988 anna.skane[at]izm.gov.lv

Informācijas tehnoloģiju un nodrošinājuma departaments

Direktora vietniece informācijas sistēmu jomā

Inguna Kampāne

67047939

inguna.kampane[at]izm.gov.lv

Pakalpojumu vadītājs (insfrastruktūras joma)

Arvis Mastiņš

67047761

arvis.mastins[at]izm.gov.lv

Pakalpojumu administrators (sistēmu un lietojumu jautājumos)

Viesturs Balts

67047761

viesturs.balts[at]izm.gov.lv

Pakalpojumu vadītājs (Akadēmiskais tīkls)

Ilmārs Dambe 65804935  ilmars.dambe[at]izm.gov.lv

Pakalpojumu vadītājs (nac. zin. darbības informācijas sistēmas un datu bāžu jautājumos

Kaspars Veldre 67047857 kaspars.veldre[at]izm.gov.lv

Pakalpojumu vadītāja (VIIS)

Aija Rudmane

67047915

aija.rudmane[at]izm.gov.lv

Pakalpojumu administrators (VIIS)

Kristīne Vindžanova 67047833 kristine.vindzanova[at]izm.gov.lv

Projektu vadītājs (insfrastruktūras jautājumos)

Ardis Markss 65804936 ardis.markss[at]izm.gov.lv

Vecākā speciāliste

Irina Križanovska

67047788

irina.krizanovska[at]izm.gov.lv

Informācijas tehnoloģiju administrators

Andis Hazelejs 67047920 andis.hazelejs[at]izm.gov.lv

Informācijas tehnoloģiju administrators

Modris Apse 67047930 modris.apse[at]izm.gov.lv

Vecākais speciālists

Jēkabs Žuks-Rože

67047913

jekabs.zuks-roze[at]izm.gov.lv

Speciālists

Aldis Banga

67047787

aldis.banga[at]izm.gov.lv

Automobiļa vadītājs

Lauris Zīle

67047949

 

Automobiļa vadītājs

Armands Eglājs

67047949

 

Automobiļa vadītājs

Modris Toms

67047949

 

Konsultante (Info centrs)

Ieva Strēle

67047890

ieva.strele[at]izm.gov.lv

Lietvede

Sandra Pīlāte

67047847

sandra.pilate[at]izm.gov.lv

Lietvede

Sandra Obodova

67047837

sandra.obodova[at]izm.gov.lv

Lietvede

Ginta Grīnvalde

67047845

ginta.grinvalde[at]izm.gov.lv

Lietvede-arhīviste

Kristīne Tālberga

67047821

kristine.talberga[at]izm.gov.lv

Vecākā konsultante

Kristīne Zeltiņa

67047887

kristine.zeltina[at]izm.gov.lv

Informācijas sistēmu administrators

Guntis Kalniņš 67047966 guntis.kalnins[at]izm.gov.lv

Izglītības departaments

Departamenta direktora vietniece izglītības statistikas un finanšu plānošanas jomā

Līga Buceniece

67047830

liga.buceniece[at]izm.gov.lv

Eksperte (vispārējā izglītība)

Dzintra Mergupe-Kutraite

67047817

dzintra.mergupe[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte finanšu jautājumos

Modra Jansone

67047973, 26668173

modra.jansone[at]izm.gov.lv

Eksperte (vispārējā izglītība)

Olita Arkle

67047944

olita.arkle[at]izm.gov.lv

Vecākā referente (vispārējā izglītība)

Sanita Treimane

67047924

sanita.treimane[at]izm.gov.lv

Vecākais eksperts (vispārējā izglītība)

Ēriks Sīka

67047976

eriks.sika[at]izm.gov.lv

Eksperte

Ieva Grava

67047972

ieva.grava[at]izm.gov.lv

Eksperte

Mārīte Rozenštoka

67047792

marite.rozenstoka[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Alise Trokša

67047858

alise.troksa[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Lelde Zemberga

67047794

lelde.zemberga[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Ieva Ervalde 65804933 ieva.ervalde[at]izm.gov.lv

Juriskonsulte

Ance Rudzīte

67047807

ance.rudzīte[at]izm.gov.lv

Juriskonsulte

Lāsma Švirksta 67047980 Lasma.Svirksta[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Sanita Vanaga   sanita.vanaga[at]izm.gov.lv

Pārvaldes vecākā referente

Līga Kivriņa

67047967

liga.kivrina[at]izm.gov.lv

Profesionālās un pieaugušo izglītības departaments

Departamenta direktore Rūta Gintaute – Marihina 67047903; 29416684 Ruta.Gintaute-Marihina[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece pedagogu un pieaugušo izglītības jomā

Baiba Bašķere 67047835 baiba.baskere[at]izm.gov.lv

Juriskonsults

Dainis Bīlmanis

67047702

dainis.bilmanis[at]izm.gov.lv

Vecākā referente 

Ilze Siliņa

67047789

ilze.silina[at]izm.gov.lv

Pārvaldes vecākā referente Jeļena Semjonkina-Getmaņuka  67047850 jeļena.semjonkina-getmanuka[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte 

Ilze Buligina

67047762

ilze.buligina[at]izm.gov.lv

Eksperte

Laura Vikšere 67047916 laura.viksere[at]izm.gov.lv

Vecākais referents 

Guntis Jurkevičs

67047925

guntis.jurkevics[at]izm.gov.lv

Eksperte

Alla Imanta

67047955

alla.imanta[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Laura Iveta Strode 67047754 laura-iveta.strode[at]izm.gov.lv

Eksperte

Dzintra Gorbunova

67047855

dzintra.gorbunova[at]izm.gov.lv

Eksperte

Inga Egetenmeire

67047852

inga.egetenmeire[at]izm.gov.lv

Eksperte (projekts "TTT4WBL")

Līga Krastiņa 67047942  liga.krastina[at]izm.gov.lv

Juridiskais un nekustamo īpašumu departaments

Direktors

Raimonds Kārkliņš 67047840 raimonds.karklins[at]izm.gov.lv

Direktora vietniece

Daiga Dambīte 65804934 daiga.dambite[at]izm.gov.lv

Juriskonsults

Ilze Krastiņa  67047768 ilze.krastina[at]izm.gov.lv

Juriskonsults

Guntra Kušķe  67047880 guntra.kuske[at]izm.gov.lv

Juriskonsults

Rimants Krūmiņš  67047908 rimants.krumins[at]izm.gov.lv

Juriskonsults

Inese Terinka  67047975 inese.terinka[at]izm.gov.lv

Vecākais juriskonsults (nekustamo īpašumu joma)

Madara Adamane  67047756 madara.adamane[at]izm.gov.lv

Juriskonsults (nekustamo īpašumu joma)

Pāvels Kočergins  67047709 pavels.kocergins[at]izm.gov.lv

Juriskonsults (nekustamo īpašumu joma)

Ilze Rozenštoka  67047765 ilze.rozenstoka[at]izm.gov.lv

Juriskonsults (nekustamo īpašumu joma)

Diāna Daņiļeviča  67047889 diana.danilevica[at]izm.gov.lv

Vecākais eksperts

Aleksejs Gapejevs 67785688 aleksejs.gapejevs[at]izm.gov.lv

Finanšu departaments

Departamenta direktore

Marina Kosareva 67047705 marina.kosareva[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietnieks

Artūrs Veidemanis 67047831 arturs.veidemanis[at]izm.gov.lv

Galvenā grāmatvede

Lidija Afanasjeva 67047950 lidija.afanasjeva[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Valda Krēsliņa

67047814

valda.kreslina[at]izm.gov.lv

Vecākā referente 

Initra Pavloviča

67047860

initra.pavlovica[at]izm.gov.lv

Vecākā referente 

Evita Rumbiniece  67047914 evita.rumbiniece [at]izm.gov.lv

Eksperts

Aigars Cirmans

67047797

aigars.cirmans[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Ilona Anča

67047760

ilona.anca[at]izm.gov.lv

Eksperte

Gita Grosa

67047854

gita.grosa[at]izm.gov.lv

Vecākā referente 

Agra Ziediņa

67047917

agra.ziedina[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte finanšu jautājumos (projekts 1.1.1.5.)

Modra Johansone

67047859

modra.johansone[at]izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede

Ieva Pētersone

67047829

ieva.petersone[at]izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede

Kristīne Rudzīte

67047819

kristine.rudzite[at]izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede

Agnese Žuniņa - Grase 67047851 agnese.zunina[at]izm.gov.lv

Vecākā grāmatvede

Irēna Voronko 67047919 irena.voronko[at]izm.gov.lv

Grāmatvede

Svetlana Ramkoviča

67047856

svetlana.ramkovica[at]izm.gov.lv

Grāmatvede

Žanete Larionova

67047986

zanete.larionova[at]izm.gov.lv

Politikas iniciatīvu un attīstības departaments

Valsts sekretāra vietniece - departamenta direktore

Gunta Arāja 67047875 gunta.araja[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece Eiropas Savienības un starptautiskās sadarbības jautājumos

Anita Vahere-Abražune 67047828 anita.vahere[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece valsts valodas politikas jomā

Vineta Ernstsone

67047987

vineta.ernstsone[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece jaunatnes jomā

Aija Riba

67047906

aija.riba[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Aļona Babiča

67047703

alona.babica[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Inese Strode

67047909

inese.strode[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Māra Katvare

67047876

mara.katvare[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Inese Stūre

67047899

inese.sture[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Maija Zvirbule 67047896 maija.zvirbule[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Alla Pūķe

67047758

alla.puke[at]izm.gov.lv

Juriskonsults

Dainis Papāns

67047838

dainis.papans[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Jeļena Muhina

67047934 

jelena.muhina[at]izm.gov.lv

Eksperte

Alma Brinkmane

67047952

alma.brinkmane[at]izm.gov.lv

Eksperte

Agnese Andžāne

67047979

agnese.andzane[at]izm.gov.lv

Eksperts

Viktors Kravčenko 65804932 viktors.kravcenko[at]izm.gov.lv

Eksperte (starptautiskie finanšu instrumenti)

Evi Vīka

67047707

evi.vika[at]izm.gov.lv

Projektu komunikācijas koordinators

Guntis Meisters 67047804 guntis.meisters[at]izm.gov.lv

Vecākais referents (jaunatne)

Dāvids Garšva 67047958 davids.garsva[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Larisa Pekša 67047910 larisa.peksa[at]izm.gov.lv

Sporta departaments

Valsts sekretāra vietnieks - departamenta direktors

Edgars Severs

67047935

edgars.severs[at]izm.gov.lv

Direktora vietnieks sporta infrastruktūras un juridiskajos jautājumos

Elmārs Martinsons 67047891 elmars.martinsons[at]izm.gov.lv

Direktora vietniece sporta izglītības un attīstības plānošanas jautājumos

Anda Mičule

67047928

anda.micule[at]izm.gov.lv

Eksperts

Kaspars Randohs

67047982

kaspars.randohs[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Santa Roze

67047933

santa.roze[at]izm.gov.lv

Eksperte

Ilze Pauliņa

67047932

ilze.paulina[at]izm.gov.lv

Eksperte

Liena Līksnīte

67047806

liena.liksnite[at]izm.gov.lv

Struktūrfondu departaments

Departaments atrodas telpās Smilšu ielā 7 (Korespondences adrese: Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050)

Valsts sekretāra vietniece - departamenta direktore

Santa Šmīdlere

67047957

santa.smidlere[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece Eiropas Savienības fondu ieviešanas vadības jomā

Inga Griķe

67047826

inga.grike[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece profesionālās izglītības un mūžizglītības attīstības jomā

Ulrika Auniņa-Naumova

67047882

ulrika.aunina-naumova[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece vispārējās izglītības attīstības jomā

Santa Feifere 67047921 santa.feifere[at]izm.gov.lv

Departamenta direktora vietniece augstākās izglītības un zinātnes attīstības jomā

Ilze Sīle 67047809 ilze.sile[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Ilze Kārkliņa 67047968 ilze.karklina[at]izm.gov.lv

Vecākais eksperts

Edgars Lore

67047715

edgars.lore[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Andžela Vaišle

67047712

andzela.vaisle[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Zenta Iļķēna

67047793

zenta.ilkena[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Brigita Kukjalko 67717578 brigita.kukjalko[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Elīna Usāre

67047818

elina.usare[at]izm.gov.lv

Eksperte

Dina Tihonova

67047808

dina.tihonova[at]izm.gov.lv

Projektu vadītāja

Inga Misiņa

67047937

inga.misina[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Elīna Vēvere

67047992

elina.vevere[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Antra Žilinska

67047897

antra.zilinska[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Kristīne Grundmane

67047943

kristine.grundmane[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Līga Vilde - Jurisone

67047767

liga.vilde[at]izm.gov.lv

Juriskonsulte

Inguna Ķīse

67047867

inguna.kise[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Inese Kalva

67047941

inese.kalva[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Vēsma Abizāre-Vagre

67047864

vesma.abizare-vagre[at]izm.gov.lv 

Vecākā eksperte

Evelina Bole

67047871

evelina.bole[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Maija Upeniece

67047764

maija.upeniece[at]izm.gov.lv

Vecākais eksperts

Nauris Grīnbergs

67047883

nauris.grinbergs[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Ieva Griķe 67047861 ieva.grike[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Signe Zvirbule 67047974 signe.zvirbule[at]izm.gov.lv

Eksperte

Zanda Rudene 67047992 zanda.rudene[at]izm.gov.lv

Vecākā Eksperte

Inese Kašurina 67047977 inese.kasurina[at]izm.gov.lv

Vecākā eksperte

Inta Švirksta  67047878 inta.svirksta[at]izm.gov.lv

Finanšu speciāliste

Māra Ikere 67047968 mara.ikere[at]izm.gov.lv

Vecākā referente

Aija Spriņķe 67047873 aija.sprinke[at]izm.gov.lv

Eksperte

Liene Kupča 67047967 liene.kupca[at]izm.gov.lv

Eksperte

Agnese Zarāne 67047751 agnese.zarane[at]izm.gov.lv

Juriskonsulte

Inese Kukuļinska 67047775 inese.kukulinska[at]izm.gov.lv

Iekšējā audita nodaļa

Nodaļas vadītāja

Jolanta Puznere 67047791 jolanta.puznere[at]izm.gov.lv

Vecākā auditore

Diāna Kovaļevska

67047863

diana.kovalevska[at]izm.gov.lv

Juriskonsults

Juris Strupka  67047866 juris.strupka[at]izm.gov.lv

Vecākā auditore

Līga Rušina 67047770 liga.rusina[at]izm.gov.lv

Komunikācijas nodaļa

Kontaktinformācija mediju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 67047704, 67047893

Nodaļas vadītāja

Lāsma Šķestere 67047834, 29694731 lasma.skestere[at]izm.gov.lv

Vecākā konsultante

Inta Bērziņa

67047704, 25728536

inta.berzina[at]izm.gov.lv

Vecākā konsultante

Laura Zaharova

67047893,
26689592

laura.zaharova[at]izm.gov.lv
Konsultante Iveta Sēbriņa

67047820, 29915018

iveta.sebrina[at]izm.gov.lv

Personālvadības nodaļa

Nodaļas vadītāja vietniece

Kristīne Rimša 67047892 kristine.rimsa[at]izm.gov.lv

Personāla vadības speciāliste

Aļina Kučinska

67047993

alina.kucinska[at]izm.gov.lv

Personāla vadības speciāliste

Iveta Neilande 67047832 iveta.neilande[at]izm.gov.lv

Personāla vadības speciāliste

Inguna Biseniece 67047815 inguna.biseniece[at]izm.gov.lv

Juriskonsults

Inga Rozenberga 67047795 inga.rozenberga[at]izm.gov.lv

Projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests”

Projekta vadītāja

Ilze Seipule 67047959 ilze.seipule[at] izm.gov.lv

Projekta komunikācijas vadītāja

Daina Jāņkalne 67047825 daina.jankalne[at]izm.gov.lv

Projekta mājas lapas redaktore 

Ingrīda Muraškovska  67047825 Ingrida.Muraskova[at]izm.gov.lv

Projekta satura eksperte

Silvija Kārkliņa 67047825 silvija.karklina[at]izm.gov.lv

Projekta mājas lapas administrators

Aldis Lazda 67047959 aldis.lazda[at]izm.gov.lv

 

 IZM padotības valsts pārvaldes iestādes un izglītības iestādes

nese Grumolte-Lerhe

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.