Izvēlne

Aptauja

Kur Jūs ikdienā iegūstat informāciju par zinātni
Iegādājos “Ilustrēto zinātni”, “Nacionālā Ģeogrāfija” vai tiem līdzīgus žurnālus
11
Meklēju man interesējošo informāciju par zinātni interneta avotos
19
Skatos ar zinātni saistītus raidījumus televīzijā
4
Klausos “Zināmais nezināmajā” un citus radio raidījumus Latvijas Radio
3
Apmeklēju zinātnes centrus Latvijā vai ārpus Latvijas
2
Palīdzu saviem bērniem izstrādāt skolēnu zinātniski pētniecības darbus
4
Apmeklēju Zinātnieku nakts pasākumus
1
Nodarbojos ar pētniecību profesionālo vai brīvā laika mērķu sasniegšanai
16
Interesējos par Latvijas zinātnieku sasniegumiem, aktuālajiem pētījumiem, to rezultātiem
2
Neinteresējos
9

Kopējais balsu skaits: 71

Izglītības un zinātnes ministrijā (turpmāk - IZM) var tikt veikta personas datu apstrāde. Lūdzam pirms personu datu iesniegšanas IZM izlasīt šo paziņojumu un piekrist (ja attiecināms) savu personas datu apstrādi IZM.

Personas datu apstrādes pārzinis

Personas datu apstrādes pārzinis ir LR Izglītības un zinātnes ministrija, Reģ.Nr.90000022399, Rīgā, Vaļņu ielā 2, LV-1050.

Datu apstrādes apjoms

IZM apņemas uzkrāt un saglabāt tikai tādus personas datus, kas nepieciešami IZM darbības veikšanai. Mēs apstrādāsim personas datus atbilstoši tiesisko interešu realizācijai, normatīvajos aktos noteikto pienākumu izpildei, līgumos noteikto saistību izpildei, sabiedrības informēšanas nodrošināšanai, kā arī citiem iepriekš paredzētiem nolūkiem.

Sīkdatņu izmantošana www.izm.gov.lv

Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu tīmekļa vietnes aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai ļautu iepazīties ar apmeklētāju aktivitātēm, lapu skatījumiem, avotiem, vietnē pavadīto laiku un aptuveno lokācijas vietu.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo ierīci tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā, un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas vietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties Jūsu datoru vai mobilo ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai padarīt vietnes lietošanu ērtāku.
Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt tīmekļa vietnē: www.aboutcookies.org.

Kādam nolūkam IZM sīkdatnes izmanto?

IZM vietnē www.izm.gov.lv tiek izmantotas sīkdatnes, lai analizētu apmeklētāju darbības tīmekļa vietnē (pieslēguma laiks, ilgums, skatītākās sadaļas).

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu.

Google Analytics

IZM tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas nolūks ir IZM tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana tās apmeklētāju vajadzībām. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām tīmekļa vietnē.

Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā Jūs izmantojat tīmekļa vietni, tiek nosūtīta uz „Google” serveriem ārvalstīs (kuri var neatrasties Latvijā vai Eiropas Savienībā) un tur saglabāta.

Saskaņā ar “Google Inc.” pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmantos, lai IZM vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, un lai sagatavotu pārskatus par apmeklētāju aktivitātēm tīmekļa vietnē.

Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju (dzēšot Jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu, kā arī IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestata uz nulli) Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomiskās zonas teritorijā tiek saīsināta un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei Amerikas Savienoto Valstu teritorijā esošajos “Google” serveros.

IZM sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešajai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par tīmekļa vietnes www.izm.gov.lv apmeklētājiem.

Jūs varat atteikties izmantot “Google Analytics” sīkdatnes, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Informācijas apstrādei pieejamie personu dati

IZM, sekojot līdzi personas datu izmantošanai vadās pēc normatīvajos aktos noteiktajam. Jūs piekrītat, ka tiks ievākta un izmantota šāda informācija, elektroniskā vai papīra formātā:

  • Kontaktinformācija – vārs, uzvārds, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese;
  • Fotoattēli un video, kas uzņemti Izglītības un zinātnes ministrijā vai tās rīkotajos pasākumos ārpus ministrijas telpām;
  • Drošība – drošības nodrošināšanai tiek veikta ēkas video novērošana;
  • Personas informācija – izglītība, darba pieredze, nodarbošanās, amats, profesionālā darbība, politiskā piederība, intereses, dzimšanas diena, vecums, dzimums un citi personu identificējošie dati;
  • Aptaujas rezultāti – elektroniska vai papīra aptauja, kurā izsakāt savu viedokli par aktuālo tematu.

E-iesniegums un aptauja

Aizpildot interneta vietnē www.izm.gov.lv e-iesniegumu Jūs atļaujat informācijas saņēmējam, ministrijas darbiniekam, apstrādāt datus – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, dzīvesvietu un iesnieguma tekstu, lai varētu operatīvi un precīzi atbildēt uz Jums interesējošo jautājumu.

Aizpildot anketu elektroniskā vai papīra veidā, Jūs piekrītat sniegt savu viedokli par aktuālu tematu, kas tiks izmantoti statistikas veidošanai par konkrētu tematu.

Datu izmantošana

Video un fotogrāfiju izmantošana tiek veikta, lai informētu sabiedrību par Izglītības un zinātnes ministrijas darbību norisi. Šāda tipa dati tiks izmantoti tik ilgi, cik tas nepieciešams sabiedrības informēšanai. Pēc tam dati tiks neatgriezeniski dzēsti. Jums ir tiesības atteikties no fotogrāfiju vai video izmantošanas, kurā esat iekļauts, pirms tam par to informējot IZM uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotie pasākumi

Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajos pasākumos ministrijas telpās un ārpus tām, tiek fotografēts un filmēts. Jūs piekrītat, ka jūs ieraksta ar jebkādiem līdzekļiem bez ierobežojumiem, ieskaitot elektronisko ierakstu, filmēšanu, video un audio ierakstus un fotogrāfijas, bez jebkāda veida kompensācijas. Šādi dati tiek izmantoti, lai informētu sabiedrību par Izglītības un zinātnes ministrijas pasākumu norisi. Ja vēlaties, lai Jūs nefotografē un nefilmē, tas iepriekš jāpiesaka pie pasākuma koordinatora, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.