Publicēts 05 augusts 2015

#beactivePirmā Eiropas Sporta nedēļa notiks no 2015. gada 7.-13. septembrim. Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir deleģējusi Latvijas Tautas sporta asociāciju (LTSA) kā Eiropas Sporta nedēļas nacionālo koordinatoru. Aicinām bērnudārzus, bērnu namus, skolas, universitātes, pašvaldības, sporta federācijas un klubus, uzņēmumus, nevalstiskās organizācijas, pensionāru un invalīdu biedrības un privātpersonas visā Latvijā iesaistīties Eiropas Sporta nedēļā, kas norisināsies vienlaicīgi visā Eiropā.

Eiropas Sporta nedēļas programmas ietvaros Latvijā tiks organizētas vairākas tematiskas dienas, piemēram, sports izglītības iestādēs, darba vietās, brīvā dabā, sporta klubos/fitnesa centros.

Kampaņas aicinājums ir “Esi aktīvs!” (#BeActive)!

Visas dalīborganizācijas un pasākumi tiks reģistrēti kopējā Eiropas un LTSA mājaslapā http://sportsvisiem.lv/

Lūgums pieteikties, nosūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz š.g. 20.augustam.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumos lūgums zvanīt pa tālruni 29659000 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Programma un pieteikuma forma (.doc)

Plašāka informācija LTSA mājaslapā: http://sportsvisiem.lv/aicinam-piedalities-eiropas-sporta-nedela-2015