Publicēts 24 augusts 2015

IkaunieceIzglītības un zinātnes ministrija sveic vieglatlēti Lauru Ikaunieci-Admidiņu ar iegūto bronzas godalgu septiņcīņā pasaules čempionātā vieglatlētikā. Izglītības un zinātnes ministrija ir gandarīta un lepojas par sportistes izcilajiem panākumiem, ne tikai izcīnot bronzas medaļu, bet arī uzstādot jaunu Latvijas rekordu.

“Mēs esam atkārtoti guvuši apliecinājumu tam, ka ar smagu treniņu darbu un neatlaidību Latvijas sportisti spēj gūt augstus rezultātus pasaules mēroga sacensībās. Līdz šim neviens Latvijas sportists septiņcīņā nav ieguvis medaļu pasaules čempionātā, turklāt Latvijai šī ir tikai trešā godalga pasaules čempionātos vieglatlētikā, tādēļ Lauras Ikaunieces-Admidiņas panākumi ir nozīmīgi ne tikai pašai sportistei, bet arī visai Latvijas vieglatlētikas saimei. Paldies Laurai par nepagurstošo cīņas sparu un iedvesmu, ko sniedz citiem vieglatlētiem un arī mūsu valsts iedzīvotājiem,” uzsver Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra pienākumu izpildītāja Evija Papule, norādot, ka sportistei ir izdevies pārrakstīt Latvijas sporta vēsturi.

Izglītības un zinātnes ministrija arī pateicas sportistes treneriem un apkalpojošajam personālam par sniegto atbalstu sportistei ceļā uz uzvaru.

Sportiste svētdien, 23.augustā, izcīnīja bronzas medaļu Ķīnas galvaspilsētā Pekinā notiekošajā pasaules čempionātā vieglatlētikā. Ar citiem pasaules sportistiem Laura Ikauniece-Admidiņa sacentās barjerskrējienā, augstlēkšanā, tāllēkšanā, lodes grūšanā, šķēpa mešanā, 200 un 800 metru skrējienā.

Foto: lat-athletics.lv