Publicēts 16 septembris 2014

Latvijas Nacionālā sporta padome trešdien, 17.septembrī, apspriedīs Sporta centra “Mežaparks” attīstības koncepciju 2014. - 2018.gadam. Koncepcija paredz radīt Latvijā modernāko un plašāko augsta līmeņa sporta treniņu, rekreācijas un administratīvo centru.

Tuvākajā nākotnē sporta centrā iecerēti nozīmīgi renovācijas, būvniecības un infrastruktūras uzlabošanas darbi. Uzņēmuma valde padomes sēdē iepazīstinās ar iespējamajiem finansēšanas modeļiem šī projekta realizēšanai.

Tāpat sēdē tiks apspriesti jautājumi par 2015.gada Eiropas čempionāta finālturnīra basketbolā vīriešiem grupas turnīra rīkošanu Latvijā un Starptautiskās automobiļu federācijas  pasaules rallijkrosa čempionāta posma organizēšanu Latvijā 2016. - 2020.gadā.

Padome vērtēs arī Latvijas Olimpiskās komitejas priekšlikumu par programmas “TOP 50 – mūsu medaļas Latvijai” izveidi un finansēšanu.                    

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde trešdien, 17.septembrī, notiks Ministru kabineta Ministru prezidenta zālē, 3.stāvā, Brīvības bulvārī 36. Sēdes sākums plkst.10.30.

Mediju iespējas: pirms padomes sēdes TV un foto iespējas, pēc sēdes – atbildes uz mediju jautājumiem. Ja žurnālistiem nepieciešama vienreizēja caurlaide iekļūšanai valdības namā, aicinām savlaicīgi pieteikties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā, sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni 67082828.