Publicēts 13 augusts 2014

Ceturtdien, 14.augustā, notiks Jaunatnes konsultatīvās padomes sēde, kuru pirmo reizi vadīs Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Sēdē tiks apspriesti turpmākie rīcības virzieni, kas iekļaujami Jaunatnes politikas pamatnostādnēs 2015.-2020.gadam. Par plānošanas dokumenta izstrādes gaitu ziņos Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis.

Savukārt par jauniešu garantiju īstenošanu ziņos Labklājības ministrijas pārstāvis.  

Jaunatnes konsultatīvā padome ir padomdevēja institūcija, kuras mērķis ir veicināt saskaņotas jaunatnes politikas izstrādi un īstenošanu, kā arī veicināt jauniešu līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē. Lai aktualizētu jaunatnes politikas jautājumus augstākā līmenī un veicinātu padomes darbu, 2014.gada 12.augustā par Jaunatnes konsultatīvās padomes priekšsēdētāju tika apstiprināta Ministru prezidente.

Jaunatnes konsultatīvās padomes sēde šo ceturtdien, 14.augustā, plkst. 10.00 notiks Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē, 3.stāvā, Brīvības bulvārī 36.                           

Mediju iespējas: pirms sēdes – foto, video; pēc sēdes, aptuveni plkst. 11.30, atbildes uz mediju jautājumiem sniegs Ministru prezidente Laimdota Straujuma, izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete un Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktores vietniece jaunatnes jomā Sanda Brūna.