Publicēts 02 aprīlis 2014

Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete rīt, 3.aprīlī, dosies reģionālajā vizītē uz Burtnieku un Rūjienas novadiem, kur apmeklēs izglītības iestādes un tiksies ar pedagogiem, kā arī pašvaldību pārstāvjiem.

Dienas pirmajā pusē plkst. 10.00 ministrei Burtnieku novada domē paredzēta tikšanās ar novada domes priekšsēdētāju un deputātiem, bet pēc tam ministre apmeklēs Valmieras pagasta pirmsskolas izglītības iestādes jaunbūvi. Savukārt plkst.11.30 I.Druviete apmeklēs Rencēnu pamatskolu.

Pēcpusdienā plkst.12.50 ministre viesosies Jeru pamatskolā, lai tiktos ar izglītības iestādes direktori Ilzi Lesku un pedagogu kolektīvu. Vizītes laikā I.Druviete arī tiksies ar Vilpulkas sākumskolas vadību un pedagogiem.

Reģionālās vizītes noslēgumā plkst.14.50 ministre apmeklēs Rūjienas vidusskolu, kur tiksies ar novada skolu vadītājiem, pedagogiem, speciālistiem, kā arī pašvaldības pārstāvjiem.

Mediju ievērībai: kontaktpersona Burtnieku novadā – Burtnieku novada domes priekšsēdētājs Edvīns Straume, tālr.: 29417127; kontaktpersona Rūjienas novadā – Rūjienas novada pašvaldības deputāte Dana Alpeusa, tālr.: 26125362.