Publicēts 30 septembris 2015

Šī gada 7. oktobrī no plkst.14.00 līdz plkst.15.00 Izglītības un zinātnes ministrijas Infocentrā notiks Putras dienas ieskandināšana kopā ar mazajiem bērniem. Aicinām skolotājus un citus interesentus apmeklēt šo pasākumu, jo tā būs iespēja smelties idejas Putras stundu un pasākumu organizēšanai skolās un pašvaldībās.

Putras paraugstundā ikviens varēs apgūt putras sakāmvārdus un uzzināt, kā ar tiem var bagātināt valodu, kā arī iepazīties ar interesantām putru pagatavošanas receptēm. Tāpat iegūt vērtīgu informāciju par graudaugiem un to lomu uzturā un mūsu veselības stiprināšanā.

10. oktobris ir Starptautiskā putras diena. Tai par godu jau trešo gadu Latvijā notiek Vislatvijas putras programma skolās. Pērn tajā piedalījās ap 70 000 1. – 8. klašu skolēni. Vairāk informācijas www.putrasprogramma.lv.

Jau no 28.septembra ikviena skola www.putrasprogramma.lv var piereģistrēties programmai un saņemt veicināšanas balvas. Putras programma skolās sāksies 9.oktobrī un ilgs līdz 8.novembrim.

Putras programmu Latvijā organizē AS “Rīgas Dzirnavnieks” ar partneriem - Valsts izglītības satura centru (VISC), Veselības ministriju un Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC).

Dalību pieteikt pa tālruni 67226209 vai uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz šā gada 6.oktobrim.

Putras plakats