Publicēts 09 oktobris 2015

Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Latvijā un „American Councils for International Education” aicina skolēnus piedalīties FLEX apmaiņas programmā. Tās mērķis ir dot iespēju talantīgiem un zinātkāriem Latvijas skolēniem 2016./17. mācību gadu dzīvot Amerikas viesģimenē un mācīties Amerikas vidusskolā.

FLEX programma, kas pastāv jau 24 gadus, ir priecīgi iekļaut arī Latviju šajā programmā. Šo apmaiņas programmu sponsorē ASV Valsts departaments,  dalība tajā ir BEZMAKSAS.

Konkursam var pieteikties skolēni, kuri atbilst sekojošiem kritērijiem:

  • ir Latvijas valsts pilsonība;
  • dzimuši laika posmā no 1999. gada 15. jūlija līdz 2001. gada 15. jūlijam;
  • šobrīd mācās 9. vai 10. klasē;
  • apgūst angļu valodu skolā;
  • atbilst prasībām ASV vīzas saņemšanai un, nav pavadījuši Amerikā ilgāk par 3 mēnešiem pēdējo piecu gadu laikā.

Interesenti, kuri atbilst noteiktajām prasībām, tiek aicināti aizpildīt tiešsaistes pieteikuma formu līdz 2015. gada 16. oktobrim.

    Ielūgums. (.pdf)

Pieteikties programmai tiek aicināti arī visi skolēni ar invaliditāti, kuri atbilst augstāk uzskaitītajām prasībām. Ja jūs zināt skolēnus ar invaliditāti, kuri vēlas piedalīties programmā, lūdzu, sazinieties ar programmas pārstāvjiem, lai saņemtu papildu informāciju.


Vairāk informācijas:
mājaslapa: www.discoverflex.org
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   
Facebook: www.facebook.com/flexlatvia