Publicēts 16 oktobris 2015

berni IZM 16102015Karjeras nedēļas laikā šodien, 16. oktobrī, lai iepazītos ar ministrijas darbu, Izglītības un zinātnes ministrijā viesojās pamatskolas “Rīdze” 3. klases skolēni un Mežciema pamatskolas 8. klases skolēni.

Skolēniem bija iespēja noskaidrot, kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas, lai strādātu ministrijā. Par savu karjeru pastāstīja IZM valsts sekretāra vietnieks – Sporta departamenta direktors Edgars Severs, kurš arī dalījās dzīves un darba pieredzē gūtajās atziņās.

Savukārt ministrijas padotības iestādes Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departamenta speciāliste Daiga Udrase jauniešiem pastāstīja par iespējām izzināt dažādas profesijas un nepieciešamajām prasmēm strādājot tajās. Mazākajiem skolēniem bija iespēja profesiju dažādību apzināt spēles veidā.

Bērni iepazinās ar IZM Informācijas centra piedāvātajām iespējām un IZM darbības jomām, apmeklēja ministrijas muzeju, kā arī ielūkojās izglītības un zinātnes ministres Mārītes Seiles kabinetā, iejūtoties ministra lomā.

Ar foto iespējams iepazīties šeit: https://www.flickr.com/photos/izglitibas_ministrija/albums/72157657598869073