Publicēts 02 decembris 2015

rokasSestdien, 5. decembrī, svinīgā ceremonijā godinās šā gada brīvprātīgos un paziņos Latvijas pirmo Jauniešu galvaspilsētu. Godināšanas pasākums plkst.14.00 notiks Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kopā ar sadarbības partneriem rīko godināšanu “Gada brīvprātīgais 2015”, lai pateiktos labākiem brīvprātīgajiem par viņu nesavtīgo ieguldījumu sabiedrības labā. Par šā gada brīvprātīgo varēja nominēt pašvaldības, nevalstiskās organizācijas un personas, kuras nodarbojas ar brīvprātīgo darbu.

Latvijas 2016. gada Jauniešu galvaspilsētas paziņošana notiks plkst.15.45. IZM rīkotā konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” uzvarētājs visa nākamā gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Svinīgajā pasākumā uzvarētājs saņems goda plāksni ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” un ceļojošo kausu ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”.

Aicinām mediju pārstāvjus 5.decembrī plkst.16.30 uz preses konferenci, kurā piedalīsies IZM valsts sekretāre Līga Lejiņa un Latvijas Jauniešu galvaspilsētas titulu ieguvušās pašvaldības vadītājs, kurš pastāstīs par nākamajā gadā plānotajām aktivitātēm jauniešiem. Preses konference notiks Auditorijas zālē, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā. Preses konferenci būs iespējams vērot tiešraidē ministrijas mājaslapā www.izm.gov.lv.

Lūgums informēt par savu dalību pasākumā līdz piektdienas, 4.decembra, plkst. 14.00.

Papildu informācija:
Sanda Brūna
Izglītības un zinātnes ministrijas
Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta
direktora vietniece jaunatnes jomā
67047906