Publicēts 02 decembris 2015

gada sporta skolotajs 2015Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkotajā konkursā “Gada sporta skolotājs” uz sporta skolotāja titulu pretendē Inga Striška no Sesavas pamatskolas, Nataļja Gorškova no Jelgavas 4.vidusskolas un Linda Jakutāviča no Codes pamatskolas.

Konkursa pirmajā kārtā konkursa komisija vērtēja saņemtos pieteikumus un sporta stundu videoierakstus, savukārt otrajā kārtā četri finālisti 30. novembrī klātienē vadīja sporta stundu Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā.

Konkursa pirmās, otrās un trešās vietas ieguvēju pārstāvētajām skolām tiks piešķirts finansējums sporta inventāra iegādei 500 eiro vērtībā. Konkursa uzvarētājs iegūs titulu “Gada sporta skolotājs” un piemiņas balvu. Tā tiks pasniegta pasākuma “Latvijas Gada balva sportā 2015” apbalvošanas pasākumā, kas notiks 2015.gada 23.decembrī, Rīgā, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. Pasākums būs vērojams tiešraidē LTV1.

Lai popularizētu sporta skolotāja nozīmi veselīgas jaunās paaudzes izglītošanas procesā un noteiktu profesionālāko sporta skolotāju valstī 2015.gadā, IZM jau vienpadsmito gadu organizē konkursu „Gada sporta skolotājs”.

Foto: Konkursa "Gada sporta skolotājs" finālisti vada sporta stundu [ārēja saite]