Publicēts 03 februāris 2016

Ceturtdien, 4. februārī, šā gada pirmajā Latvijas Nacionālās Sporta padomes sēdē plānots izskatīt jautājumu par Tenisa centra “Lielupe” rekonstrukcijas projektu un centra turpmāko attīstību, kā arī lemt par Eiropas rallija čempionāta posmu organizēšanu Latvijā 2017.-2019.gadā. Sēdi vadīs Latvijas Nacionālās sporta padomes priekšsēdētāja, Ministru prezidente L.Straujuma.

Tenisa centra “Lielupe” ēkas šobrīd ir novecojušas un neatbilst starptautisko turnīru prasībām un kvalitatīvam treniņprocesam. Centra rekonstrukcijas projekts paredz darbu veikšanu divās kārtās ar mērķi izveidot “Lielupi” par modernāko tenisa centru Baltijā, kas pilnībā atbilstu pasaules tenisa turnīru standartiem un nodrošinātu sportistiem kvalitatīvu treniņprocesu. Kopējais plānotais valsts budžeta finansējums šim mērķim 2016.-2018.gadā ir 11 244 263 eiro.

Latvijā kopš 2013. gada notiek starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Eiropas rallija čempionāta ziemas posmi, kurus organizē Latvijas Automobiļu federācija un SIA “RA Events” kopā ar sadarbības partneriem – Starptautisko Automobiļu federāciju (FIA) un pasaulē zināmo TV kanālu producentu grupu “Eurosport Events”. Latvijas Automobiļu federācija un SIA “RA Events” ir lūgusi pagarināt valsts atbalstu FIA Eiropas rallija čempionāta posma rīkošanai Latvijā, apmaksājot licences iegādi un daļēji sedzot organizēšanas izdevumus turpmāko trīs gadu laikā.

Plašsaziņas līdzekļu ievērībai: Latvijas Nacionālās Sporta padomes sēde notiks 2016.gada 4.februārī, Ministru kabinetā, Ministru prezidentu zālē (3 .stāvā), plkst. 10.00. Mediju iespējas: TV/foto sēdes sākumā, pēc sēdes – atbildes uz žurnālistu jautājumiem.