Publicēts 16 februāris 2016


Izglītības un zinātnes ministrija
izsludina atklātu konkursu uz

Personālvadības nodaļas vadītāja vietnieka
(ierēdņa) amatu
(uz nenoteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:
1. Veikt Izglītības un zinātnes ministrijas (turpmāk – IZM) personāla attīstības stratēģijas izstrādi un īstenošanu.
2. Sniegt atbalstu IZM nozares padomniekiem (atašejiem), organizējot saistītos atbalsta procesus un veicot atbilstošo dokumentu sagatavošanu.
3. Sniegt atbalstu ministrijas padotībā esošo izglītības iestāžu vadītājiem un personāla vadītājiem, organizējot saistītos atbalsta procesus un veicot atbilstošo dokumentu sagatavošanu.
4. Sadarbībā ar ministrijas struktūrvienību vadītājiem veikt amatu novērtēšanu un amatu klasificēšanu, amatu aprakstu izstrādi un pilnveidošanu pēc nepieciešamības.
5. Konsultēt ministrijas augstāko vadību, ministrijas padotības iestāžu un padotībā esošo izglītības iestāžu vadītājus, darbiniekus un ierēdņus personālvadības jautājumos.
6. Piedalīties IZM personāla politikas izstrādē un personāla plānošanā.
7. Piedalīties  IZM iekšējo pasākumu organizēšanas procesos.
8. Pildīt nodaļas vadītāja pienākumus viņa prombūtnes laikā.

Prasības pretendentiem/-ēm:
- Atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.
- Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (vēlama personāla vadībā, vadības zinībās vai tiesību zinātnēs)
- Pieredze darbā valsts pārvaldē ilgāka par trīs gadiem.
- Pieredze personāla vadības jomā ilgāka par trīs gadiem.
- Pieredze vadošā amatā ilgāka par gadu.
- Zināšanas un pieredze Darba likuma un Valsts civildienesta likuma normu piemērošanā.
- Komunikācijas un prezentēšanas prasmes
- Vismaz divu svešvalodu (no kurām viena ir ES oficiālā valoda) pārzināšana līmenī, kas ļauj amata pienākumu izpildē izmantot dokumentus un literatūru svešvalodā.
- Prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru.

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2016.gada 6.martam. Kopā ar pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijām lūdzam iesniegt vīziju „Personāla attīstības stratēģija. Personāla attīstības stratēģijas īstenošana valsts pārvaldes iestādē” (max 2 lpp.).  Dokumentus iesniegt vai nosūtīt pa pastu Izglītības un zinātnes ministrijas Personālvadības nodaļai (Vaļņu iela 2, 407.kabinets, Rīga, LV-1050) vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālrunis uzziņām: 67047892.

Amats klasificēts 30.amata saimes IVB līmenī (11.mēnešalgu grupa).


Konkursa norise:

1.kārtā tiek vērtēta pretendenta dokumentos sniegtās informācijas atbilstība izvirzītajām prasībām;

2.kārtā – darba intervijā, kur pretendents prezentē arī savu vīziju.

Informējam, ka pēc 1.kārtas sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2.kārtai!
Piesakot savu kandidatūru vakantajam valsts civildienesta ierēdņa amatam, pretendents apliecina, ka atbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.