Publicēts 02 marts 2016

Ceturtdien, 3.martā, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis uz tikšanos aicinājis Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrību (LIZDA), lai informētu par darbības prioritātēm un pārrunātu pedagogu atalgojuma modeļa izstrādes turpmāko virzību. Tikšanās laikā plānots apspriest arī turpmāko sadarbību veiksmīga dialoga veidošanai. 

Piektdien, 4. martā, notiks tikšanās ar Latvijas Pedagogu domi (LPD), kurā pārrunās mācību satura, metodikas un mūsdienu vajadzībām piemērotu mācību līdzekļu un infrastruktūras pieejamību, kā arī citus skolotāju profesionālajām organizācijām aktuālus jautājumus.
Ministrs uzsver, ka dialoga attiecības ar Izglītības un zinātnes ministrijas partnerorganizācijām un nevalstisko sektoru ir un būs nozīmīgs posms politikas veidošanas un ieviešanas procesā. „Viedoklī un priekšlikumos ir jāieklausās, jo kopējs un vispusīgs skatījums sniedz iespēju pieņemt labi izsvērtus un pārdomātus lēmumus plašas sabiedrības vajadzībām,” saka K.Šadurskis.
Ministrs jau ir atsaucies dažādu jomu organizāciju iniciatīvai un arī turpmāk aicinās NVO un partnerorganizācijas tikties, lai gūtu vispusīgu priekšstatu pirms lēmumu pieņemšanas.

Plašsaziņas līdzekļu iespējas
Ceturtdien, 3.martā, pulksten 13.00 Izglītības un zinātnes ministrijas Informācijas centrā K.Šadurskis un LIZDA vadītāja Inga Vanaga plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus informēs par tikšanās laikā pārrunāto.

Piektdien, 4. martā, pulksten 10.30 Izglītības un zinātnes ministrijas Informācijas centrā K.Šadurskis un LPD valdes priekšsēdētājs Andrejs Mūrnieks plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus informēs par tikšanās laikā pārrunāto.

Lūdzam plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus apstiprināt savu dalību e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tālruni 25728536.


Mārtiņš Langrāts
Izglītības un zinātnes ministra Kārļa Šadurska
padomnieks
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
67047960, 29457289
www.izm.gov.lv