Publicēts 05 aprīlis 2016

Džedzjanas universitāte (Zhejiang University) Ķīnā piedāvā Latvijas studentiem ar bakalaura grādu vienu stipendiju studijām maģistra programmā “Ķīnas studijas”. Pieteikšanās termiņš - 13. maijs.

Plašāka informācija par Džedzjanas universitātes maģistra studiju programmu “Ķīnas studijas” (studijas notiek galvenokārt angļu valodā), kā arī iesniedzamo dokumentu saraksts atrodams universitātes mājaslapā: www.csp.zju.edu.cn.

Stipendijas pretendentiem jāaizpilda pietiekums tiešsaistē universitātes mājaslapā. Pēc tam pieteikuma veidlapa jāizdrukā, jāparaksta un kopā ar visiem prasītajiem dokumentiem līdz 13. maijam jāatsūta Valsts izglītības attīstības aģentūrai (Vaļņu iela 1, Rīga, LV-1050).

Aģentūras vērtēšanas komisija iesniegumus izvērtēs un vispiemērotākā kandidāta dokumentus kopā ar ieteikuma vēstuli nosūtīs Džedzjanas universitātei. Nepieciešamības gadījumā tiks rīkotas pārrunas ar kandidātiem.

Informācija ievietota, pamatojoties uz Izglītības un zinātnes ministrijas 2016. gada 23. marta elektronisko vēstuli Valsts izglītības attīstības aģentūrai.