Publicēts 02 februāris 2015

Izglītības un zinātnes ministrija sveic skeletonistus Martinu un Tomasu Dukurus ar izcīnītajām godalgām Eiropas čempionātā skeletonā un Oskaru Melbārdi, Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti, Jāni Strengu ar iegūtajām medaļām Eiropas čempionātā bobslejā.  Izglītības un zinātnes ministrija ir gandarīta par sportistu izcilajiem panākumiem, izcīnot divas zelta, vienu sudraba un vienu bronzas medaļu, un novēl augstus sasniegumus arī turpmāk.

Telefonsarunā īsi pēc izcīnītajām uzvarām izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile personīgi sveica sportistus un viņu trenerus ar šiem panākumiem. “Ar pašaizliedzīgu un mērķtiecīgu darbu mūsu sportisti ir spējuši sasniegt augstus rezultātus ziemas sporta veidos un atkārtoti pierādīt, ka Latvija ir sporta lielvalsts skeletonā un bobslejā. Mēs ikviens varam lepoties ar viņu veikumu,” gandarījumu pauž ministre.

Izglītības un zinātnes ministre pateicas arī sportistu treneriem un apkalpojošajam personālam par sniegto atbalstu sportistiem ceļā uz uzvarām. “Lai izturība un nepagurstošs cīņas spars turpmākajās sacensībās un izdodas gūt augstus panākumus,” sportistiem novēl izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Latvijas skeletonists Martins Dukurs piektdien Laplaņas trasē Francijā sesto gadu pēc kārtas kļuva par Eiropas čempionu, bet Tomass Dukurs ierindojās trešajā vietā. Mūsu sportistu guva augstus panākumus arī bobslejā, sestdien Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens divnieku ekipāžā izcīnīja otro vietu Francijā notiekošajā Eiropas čempionātā. Savukārt svētdien bobslejisti Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga kļuva par Eiropas čempioniem bobsleja četrinieku ekipāžā.