Publicēts 02 augusts 2016

mexico 2016Līdz šī gada 7. septembrim Latvijas pilsoņi var pieteikties Meksikas Savienoto Valstu valdības piedāvātajām divām stipendijām studijām maģistrantūrā, doktorantūrā vai pētniecības darba veikšanai Meksikā 2017. gadā.

Prasības kandidātiem:

  • bakalaura vai maģistra grāds (atkarībā no tā, kādu studiju programmu kandidāts izvēlas) vai doktora grāds (pētniekiem);
  • kandidāta vidējā atzīme 8 vai augstāka pēdējā iegūtajā diplomā;
  • kandidātu akceptējusi Meksikas izglītības vai pētniecības institūcija.

Visa nepieciešamā informācija spāņu un angļu valodā un pieteikuma veidlapa atrodama AMEXCID (Agencia Mexicana de Cooperación Internacional para el Desarrollo) mājaslapā.

Stipendijas kandidāts var izvēlēties tikai vienu no stipendiju programmā iesaistītajām izglītības un pētniecības institūcijām, kas minētas interneta vietnē www.gob.mx.

Papildus tiek piedāvāta vēl viena stipendija maģistra studijām – El Colegio de Mexico (COLMEX) vai Facultad Latinoamericana de Ciencias Sociales (FLASCO), kas tiks piešķirta piemērotiem kandidātiem.

Ieinteresētajiem kandidātiem līdz šī gada 7. septembrim visi nepieciešamie dokumenti divos eksemplāros jāiesniedz Valsts izglītības attīstības aģentūrā (Vaļņu iela 1, LV-1050, Rīga).


Kontaktinformācija:
Aija Jakoviča
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
tālr.: 67814331

Sludinājums ievietots, pamatojoties uz Meksikas Savienoto Valstu vēstniecības 2016. gada 18. jūlija vēstuli Valsts izglītības attīstības aģentūrai.