Publicēts 12 augusts 2016

Jauntnes diena posterŠodien, 12.augustā, no plkst.15.00 līdz 22.00 Jelgavā notiek Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības. Tās organizē Izglītības un zinātnes ministrija un Jelgavas pilsētas dome sadarbībā ar biedrību "Latvijas Jaunatnes padome".

Pasākuma laikā jaunieši piedalīsies Latvijas pašvaldību un nevalstisko organizāciju piedāvātajās aktivitātēs, plašākai publikai rādīs savus talantus, kā arī iepazīs Jelgavu, piedaloties orientēšanās spēlē. Savukārt Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra dalībniekiem stāstīs par programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu, kā arī piedāvās iespēju piedalīties spēlē “Iepazīsti Eiropu”. Vienlaikus ar šīm aktivitātēm pasākuma vietā - Jelgavas 6.vidusskolas teritorijā, risināsies arī Jelgavas pilsētas pagalmu futbolu/ielu futbola turnīra (BASTA) noslēguma posms.

Starptautiskās Jaunatnes dienas svinību mērķis ir vienot jauniešus no visas Latvijas daudzveidīgās izglītojošās un izklaidējošās aktivitātēs, veicināt sadarbību starp jauniešiem, pievērst plašākas sabiedrības uzmanību jauniešiem aktuāliem jautājumiem, kā arī iepazīstināt ar pašvaldību un organizāciju daudzveidīgo piedāvājumu darbā ar jauniešiem. Pasākuma norises vieta izvēlēta, lai godinātu Pirmo Latvijas Jauniešu galvaspilsētu – Jelgavu!

2016 Jaunatnes dien programma