Publicēts 27 septembris 2016

Uzsākot mācību gadu, Izglītības un zinātnes ministrija aizsāk jaunu iniciatīvu, lai izceltu un novērtētu izglītības iestādes un pedagogus, kas strādā neformālās pieaugušo izglītības jomā.

Katrs pieaugušo izglītotājs ir aicināts pieteikt sevi, savu kolēģi, izglītības iestādi vai citu organizāciju, kas darbojas neformālās pieaugušo izglītības jomā, Izglītības un zinātnes ministrijas atzinības zīmes saņemšanai.

Lai pieteiktos atzinības zīmes saņemšanai, ir jāaizpilda pieaugušo izglītības platformā EPALE atrodamā pieteikuma forma (anketa), ko izvērtēs Izglītības un zinātnes ministrijas izraudzīti kompetenti speciālisti – pieaugušo izglītības jomas atzīti profesionāļi.

Anketa jāaizpilda tā, lai vērtētāji varētu gūt pēc iespējas pilnīgāku priekšstatu par atzinībai pieteiktā pieaugušo pedagoga vai izglītības iestādes motivāciju, darbības metodēm, ilgtspēju un citiem svarīgiem darbības aspektiem, kas norādīti pieteikuma formā.

Atsevišķi tiks apbalvoti pieaugušo pedagogi un izglītības iestādes, kas piedāvā neformālās pieaugušo izglītības programmas.

Iniciatīva par atzinības izteikšanu pieaugušo izglītības iestādēm un pieaugušo izglītotājiem tiek realizēta Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekta “EPALE – nacionālā atbalsta sistēma” ietvaros.

Pieteikuma veidlapa (.pdf)

Pieteikuma formas aizpildīšanas termiņš: 2016. gada 14. oktobris
Aizpildītu un parakstītu anketu lūdzam sūtīt skanētu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai projektam "EPALE nacionālā atbalsta sistēma” uz adresi:
Projekts "EPALE nacionālā atbalsta sistēma” Izglītības un zinātnes ministrija, Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050, Latvija


Informāciju sagatavoja:
Daina Jāņkalne,
IZM un Eiropas Komisijas
pieaugušo izglītības projektu komunikācijas koordinatore
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
67047862