Publicēts 01 marts 2017

LOréal UNESCO For Women in ScienceVēl līdz 7. martam zinātnieces var pieteikties uz L`ORÉAL Baltic stipendiju „Sievietēm zinātnē" ar UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas un Latvijas Zinātņu akadēmijas atbalstu. Uz stipendiju var pretendēt zinātnieces, kas Latvijā veic pētījumus – dzīvības un vides zinātnes, fizikālas zinātnes un inženierzinātnes.

Latvijā stipendiju programma “Sievietēm zinātnē” izveidota 2005. gadā, šogad jau 13 reizi konkursa kārtībā tiks piešķirtas trīs 6000 eiro vērtas stipendijas „Sievietēm zinātnē”: viena paredzēta zinātņu doktorei vecumā līdz 40 gadiem iecerēto pētījumu veikšanai, divas – doktorantēm līdz 33 gadu vecumam disertācijas izstrādei.

Stipendija izmantojama bez ierobežojumiem – gan darbam, gan pašattīstībai, gan arī kā papildu līdzekļi personīgajā vai ģimenes budžetā.

2017. gadā uzņēmums L’Oreal Baltic sadarbībā ar UNESCO Lietuvas Nacionālo komisiju, UNESCO Igaunijas Nacionālo komisiju, Lietuvas Zinātņu akadēmiju un Igaunijas Zinātņu akadēmiju paplašina stipendiju robežas, dibinot programmu “Sievietēm zinātnē” arī kaimiņvalstīs Igaunijā un Lietuvā.

Aicinām par stipendiju informēt pētnieces un rosināt tās pieteikties L`ORÉAL BALTIC stipendijai Sievietēm zinātnē. Pieteikties aicinātas arī zinātnieces, kuras jau iepriekš piedalījušās šajā stipendiju konkursā, taču stipendiju nav saņēmušas

No šī gada pieteikumus L’OREAL BALTIC stipendijai “Sievietēm zinātnē” var iesniegt tikai elektroniski programmas Sievietēm zinātnē” (“For Women In Science”) starptautiskajā mājas lapā www.fwis.fr. Pieteikumus var iesniegt līdz  2017. gada 7. martam.  Papildu informācija pieejama www.fwis.fr un UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas mājas lapā www.unesco.lv.

Pielikumā – Stipendijas nolikums, žūrijas komisijas sastāvs, stipendijas plakāts.