Publicēts 09 marts 2017

Saskaņā ar Jaunatnes likuma 5. jauniesi plano 900x700panta ceturto daļu, ja pašvaldībā darbu ar jaunatni nodrošina jaunatnes lietu speciālists, viņš ir apmācāms Ministru kabineta noteikumu Nr. 1047 "Jaunatnes lietu speciālistu apmācības kārtība" noteiktajā kārtībā. 

Konkursam aicinām pieteikties tās personas, kas veic jaunatnes lietu speciālistu pienākumus pašvaldībā.
Pieteikumu dalībai jaunatnes lietu speciālistu mācībās var iesniegt persona, kas strādā pašvaldībā par jaunatnes lietu speciālistu un nav iepriekš apguvis šo mācību programmu. Lai pateiktos konkursam pretendentam jāiesniedz pieteikuma veidlapa (nolikuma 1. pielikums), iegūto izglītības dokumentu un amata apraksta vai darba līgumu kopijas, nosūtot iepriekš minētos dokumentus uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Pretendentu atlase dalībai jaunatnes lietu speciālistu mācībās”.

Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir 2017. gada 24. marts.

Kontaktpersona:

Alma Brinkmane

Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta pārvaldes vecākā referente,

tālrunis 67047952, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konkursa nolikums (.pdf)