Publicēts 05 aprīlis 2017

LielaisDzintarsPiektdien, 7. aprīlī, izglītības un zinātnes ministrs, profesors Kārlis Šadurskis dosies vizītē uz Liepāju, kur piedalīsies gadskārtējās izglītībai veltītās konferences „E-klase 2017” atklāšanā un apmeklēs Liepājas Jūrniecības koledžu, kas ir viena no vecākajām šāda tipa izglītības iestādēm Latvijā.

Ministrs teiks uzrunu konferences „E-klase 2017” atklāšanā Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”. Konference ik gadu pulcē vairākus simtus Latvijas pedagogu un izglītības ekspertus.

Šā gada konference ir veltīta pārmaiņām - gan tām, kas saistītas ar izglītības reformu, gan katra pedagoga iekšējām pārmaiņām, lai sagatavotos gaidāmajam pārmaiņu procesam, norāda konferences organizatori. Konferences lektori stāstīs par pārmaiņām teorijā un praksē, kompetenču pieeju izglītībā un emocionālā intelekta metodēm labākai pašsajūtai un darbam klasē.

Vizītes ietvaros ministrs apmeklēs arī Liepājas Jūrniecības koledžu, lai iepazītos ar programmām un praktisko mācību bāzi, kur jaunieši var apgūt jūrniecības nozarē pieprasītus arodus. Ministrs norāda, ka ar jūrniecību saistīta izglītība ir jauniešu pieprasīta izvēle. “Liepājas Jūrniecības koledža veiksmīgi turpina Krišjāņa Valdemāra idejas un iniciatīvas, kas pirms 141 gada lika pamatus Liepājas Jūrniecības skolai. Esmu pārliecināts, ka Latvijas jūrniecības tradīcijas un to turpinājums ir tas, kas daudzus jauniešus arvien mudina izvēlēties savu dzīvi un profesiju saistīt ar jūru un nest Latvijas vārdu pasaulē,” uzsver Šadurskis.
Plašāka informācija par konferenci “E-klase 2017” 

 

Foto: http://www.greatamber.lv/