Publicēts 11 marts 2015

Latvijas Nacionālā sporta padome ceturtdien, 12.martā, lems par  naudas balvu piešķiršanu par izciliem sasniegumiem bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā 2014./2015.gada sezonā, kā arī skatīs jautājumus par Latvijas sportistu dalību augsta līmeņa sporta sacensībās un sporta pasākumu rīkošanu Latvijā.

Plānots pārrunāt arī Latvijas sportistu gatavošanos 2016.gadā gaidāmajām Olimpiskajām un Paralimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, Brazīlijā, un tam nepieciešamo finansējumu, Latvijas sportistu komandas dalību XXVIII Pasaules studentu vasaras universiādē 2015.gadā Gvangju (Dienvidkoreja) un I Eiropas spēlēs Baku (Azerbaidžāna).

Tāpat skatīs jautājumus par sadarbību pielāgotā sporta attīstības veicināšanā, sporta veidu reģionālo attīstības centru sistēmas tiesiskā regulējuma izstrādes gaitu, sporta centra “Mežaparks” turpmākās pārvaldības modeli un rekonstrukcijas projekta turpmāko kārtu īstenošanu, kā arī citus sporta nozarei aktuālos jautājumus.

Latvijas Nacionālās sporta padomes sēde ceturtdien, 12.martā, notiks plkst.10.00 Ministru kabineta Ministru prezidentu zālē (Brīvības bulvārī 36, 3.stāvā).

Mediju iespējas: pirms padomes sēdes - TV un foto iespējas. Pēc sēdes – atbildes uz mediju jautājumiem. Plānotais sēdes ilgums – 2 stundas.