Publicēts 15 janvāris 2018

kosmoss skola CroppedLatvijas skolotājiem ir iespēja piedalīties A līmeņa (6 stundu) profesionālās kvalifikācijas celšanas seminārā, lai apgūtu jaunus metodiskos materiālus, kas veicina skolēnu interesi par mācīšanos un dabaszinībām saistībā ar kosmosa tēmu. Semināru organizē zinātkāres centrs ZINOO sadarbībā ar Heliocentric Technologies Latvia.

“ES projekta SPACE AWARENESS ietvaros esam saņēmuši vairākus metodiskos materiālus, kas skolotājam palīdz mācību procesu padarīt intersantāku un aizraujošāku skolēniem. Materiāli izmantojami mācību procesā gan pamatskolā, gan vidusskolā, tie veidoti kā starpdisciplināri un orientēti uz karjeras izvēli,” uzsver ZINOO vadītājs Pauls Irbins.

Seminārā skolotāji varēs padziļināti uzzināt par kosmosa nozares plašo pielietojumu mācību procesā, iepazīties ar ES projekta "Space Awareness" metodiskajiem materiāliem, klātienē apspriest praktiskus to ieviešanas jautājumus un pārbaudīt metodisko materiālu pielietojamību skolā.

 Semināra norise: 3 stundas klātienē, 2 stundu gatavošanās praktiskai nodarbībai, 45min praktiskā nodarbība skolā, 15min atskaite par norisi un rezultātiem.

Pieteikties semināram aicināti dabaszinību un sociālo zinību skolotāji, aizpildot pieteikuma veidlapu.

 Semināri notiek:

  • 18. janvārī Cēsīs,
  • 22. janvārī Daugavpilī,
  • 26. janvārī Rīgā,
  • 13. februārī Liepājā.

Papildu informācija: Pauls Irbins, tālr. 29423324