Publicēts 20 februāris 2018

skola2030

2018. gada 22. februārī plkst. 13.00 Aspazijas bulvārī 24, 2. stāvā, žurnālisti tiek aicināti uz preses konferenci par pilnveidotā mācību satura Sabiedriskā apspriešanas rezultātiem. Komentārus un ieteikumus par pārskatītā mācību saturu aprakstošo dokuments “Izglītība mūsdienīgai lietpratībai” varēja izteikt vairāk nekā 4 mēnešu garumā – no pērnā gada 25. septembra līdz šī gada 1. februārim.

Sabiedriskajai apspriešanai noslēdzoties un izglītības jomas ekspertiem izvērtējot visus priekšlikumus, uz šī dokumenta pamata apstiprināšanai Ministru kabinetā (MK) tiks iesniegtas pirmsskolas izglītības vadlīnijas, pamatizglītības standarts un vispārējās vidējās izglītības standarts.

Valsts izglītības satura centrs (VISC) ir ierosinājis pārmaiņas izglītības pieejā Latvijā, lai pirmo reizi vienotā sistēmā un pēctecīgi visos izglītības posmos – sākot no pirmsskolas, no tā brīža, kad bērns nonāk pirmsskolas izglītības iestādē, līdz vidējās izglītības posma noslēgumam – pārskatītu mācību saturu un mācīšanas veidu, kādā skolotāji sadarbojoties organizē un vada skolēnu mācīšanos ikdienā. 

Preses konferencē piedalīsies:
Kārlis Šadurskis, Izglītības un zinātnes ministrs,
Guntars Catlaks, Valsts izglītības satura centra (VISC) vadītājs,
Kristaps Klauss, Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors
Uldis Rutkaste, Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs,
Anžela Sokolova, Mārupes vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā, Skola2030 pilotskolas pārstāve
Zane Oliņa, Skola2030 mācību satura ieviešanas vadītāja,
Mācību satura izstrādes vadītāji.

Dalību preses konferencē aicinām pieteikt iepriekš:
elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālr. +371 29443573.