Publicēts 08 jūnijs 2018

active adult boy 981619Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei, Finanšu ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija un VAS “Latvijas Loto” kopā īsteno unikālu projektu – lielo Simtgades loteriju. Tās mērķis ir iegūt līdzekļus stipendiju atbalsta programmai labākajam ikvienas Latvijas vidējās izglītības iestādes absolventam.

Kopumā 2018. un 2019. gadā šim mērķim mēs novirzīsim vairāk nekā 400 000 eiro no Simtgades loterijas ieņēmumiem. Stipendiju 500 eiro apmērā jau šī mācību gada beigās saņems katras Latvijas vidējās izglītības iestādes izlaiduma klašu viens labākais skolēns.

Aicinām pieteikt pretendentus, lai saskaņā ar stipendijas piešķiršanas nolikumu izvēlētos vienu 2017./2018. mācību gada absolventu, kurš saņems atbalstu par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā.

Izglītības iestādei pretendenta pieteikums ir jāiesniedz līdz 2018. gada 10. jūnijam par 2017./2018. mācību gada pretendentu. Pieteikumu var aizpildīt elektroniski tiešsaistē, kā arī var nosūtīt uz e-pastu vai pa pastu.

Ar nolikumu “Par stipendijas piešķiršanu vispārējās vidējās izglītības un profesionālās vidējās izglītības ieguvējiem” iespējams iepazīties mājaslapā.

Gadījumā, ja Jums ir papildu jautājumi, lūgums rakstīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt pa tālruni 67083850.

Info: eklase.lv