Publicēts 25 marts 2015

E-prasmju nedēļas ietvaros piektdien, 27. martā, apbalvos labāko infografiku autorus Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konkursā “Izglītojies E-prasmīgi”. Lai motivētu jauniešus laikus domāt par savas nākotnes profesijas izvēli, veicinātu jauniešu digitālās prasmes un rosinātu jaunu iemaņu apgūšanu, IZM konkursu rīkoja sadarbībā ar datu vizualizācijas uzņēmumu Infogr.am.

Konkursa ietvaros visiem dalībniekiem bija iespēja piedalīties vebinārā par infografiku veidošanu vai arī to noskatīties ierakstā. Konkursa laikā no 25. februāra līdz 27. martam dalībniekiem bija iespēja bez maksas izmantot arī Infogr.am lielāko - PRO versiju, kurā pieejama plaša infografiku ikonu krātuve, visa veida kartes, kā arī daudzveidīga veidņu bibliotēka. Konkursam pieteicās vairāk nekā 300 skolēnu un 63 pedagogi.  Vebināru tiešraidē vai ierakstā noskatījās vairāk nekā 350 skatītāju. Gatavus konkursa darbus - infografikas par tēmu “Manas iespējas izglītoties Latvijā” iesniedza 122 dalībnieki. Aktīvākie bija skolēni un pedagogi no V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas, Jelgavas tehnikuma, Zvejniekciema vidusskolas un Jēkabpils ģimnāzijas. 

Infogr.am konkurss

Konkursa laureātu sveikšana un labāko infografiku prezentācija notiks piektdien, 27. martā, plkst. 12.00 Izglītības un zinātnes ministrijas Mazajā zālē (2. stāvā) . Mediju pārstāvji ir laipni gaidīti piedalīties pasākumā.