Publicēts 08 oktobris 2018

anthony intraversato 455600 unsplashIzglītības un zinātnes ministrija pilotprogrammas veidā ir izveidojusi mācību programmu jaunatnes darbiniekiem, lai paplašinātu iespējas apgūt darbam nepieciešamās zināšanas un prasmes. Pašvaldību un NVO jaunatnes darbinieki aicināti līdz šā gada 31.oktobrim pieteikties mācībām.

Arvien vairāk attīstoties darbam ar jaunatni Latvijā būtiska loma tajā ir jaunatnes darbiniekiem, kuri savu ikdienu pavada pašvaldības jauniešu centrā, jaunatnes organizācijā, vai kā citādāk motivē un iedvesmo jauniešus. Mācību programma sekmēs darba ar jaunatni kvalitātes paaugstināšanu.

Pieteikumu dalībai jaunatnes darbinieku mācību programmai var iesniegt persona, kura pašvaldībā vai nevalstiskajā organizācijā veic darbu ar jaunatni un nav iepriekš apguvusi Jaunatnes lietu speciālistu mācību programmu. Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Lai pieteiktos konkursam pretendentam ir jāiesniedz pieteikuma veidlapa un dokumentu kopijas, kas apliecina pretendenta amata atbilstību jaunatnes darbinieka profesijas standartam. Pieteikumi jāsūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi “Pretendentu atlase dalībai jaunatnes darbinieku mācību programmā” līdz 2018. gada 31. oktobrim.