Izvēlne

Aptauja

Jūsuprāt, kuras viedās specializācijas jomas nākamajos desmit gados attīstīsies visstraujāk?
Viedie materiāli, tehnoloģijas un inženiersistēmas
30
Zināšanu ietilpīga bioekonomika
5
Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
31
Biomedicīna, medicīnas tehnoloģijas, biofarmācija un biotehnoloģija
26
Viedā enerģētika
13
Sociālās un humanitārās zinātnes
7

Kopējais balsu skaits: 112

the climate reality project 349094 unsplashLīdz 2018.gada 14.decembrim interesenti aicināti reģistrēties dalībai informatīvajā seminārā par reglamentēto profesiju un profesionālās kvalifikācijas atzīšanas jomas aktuālajiem jautājumiem. Seminārs notiks 19.decembrī plkst. 9.30 Izglītības un zinātnes ministrijā.

Seminārā aicinātas piedalīties institūcijas, kas izsniedz profesionālās kvalifikācijas atzīšanas apliecības reglamentētajās profesijās un ministrijas, kuru pārziņā ir reglamentēto profesiju darbības jautājumi.

Semināra dalībnieki pārrunās un diskutēs par pēdējā gada laikā pieņemtajiem normatīvajiem aktiem profesionālās kvalifikācijas atzīšanas jomā, dalīsies pieredzē un labās prakses piemēros. 2018.gada 18.jūlijā stājās spēkā grozījumi likumā “Par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanu”, nosakot izmaiņas attiecībā uz reglamentētajām profesijām būvniecības un elektroenerģētikas jomā. Grozījumi arī precizē vairākas tiesību normas saistībā ar īslaicīgu profesionālo darbību reglamentētajā profesijā ar ārvalstīs iegūtiem izglītību un profesionālo kvalifikāciju apliecinošiem dokumentiem u.c.

Dalībai seminārā līdz 14.decembrim var reģistrēties vietnē: https://ej.uz/1812seminars vai piesakoties e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Reģistrācijas formā arī lūgums minēt jautājumus un tēmas, kuras būtu svarīgi pārrunāt semināra ietvaros.

Jūsu pārlūks ir ļoti novecojis, tas var attēlot mājas lapas saturu nekorekti.
Aicinām Jūs ielādēt jaunāku pārlūka versiju bez maksas.

Apzinos mājas lapas deformācijas risku un gribu turpināt to apskatīt.