Publicēts 19 februāris 2019

timothy choy 695130 unsplashIzglītības un zinātnes ministrijas rīkotajā konkursā “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” uzvarēja Ikšķiles un Olaines novadu apvienība, kļūstot par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem 2019. gada garumā. Ikšķiles un Olaines novada jauniešu apvienība aicina svinēt Latvijas Jauniešu galvaspilsētas atklāšanu pasākumā “Zvaigžņu stunda”, kas notiks šā gada 8. martā Jaunolaines kultūras namā.

Pasākums “Zvaigžņu stunda” ir Ikšķiles un Olaines novadu jauniešu veidots pasākums par godu novadu apvienības iegūtajam titulam “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019”. Pasākuma mērķis ir popularizēt aktīvu jauniešu līdzdalību, veicināt Latvijas jauniešu sadarbību un popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū.

Interesenti var pievienoties pasākuma apmeklētājiem un dalīties ar pasākuma Facebook.com.

Pasākumā plkst.15.00 norisināsies jauniešu centru komandām rīkota piedzīvojuma aktivitāte, kurai pieteikties var līdz 1. martam, aizpildot anketu šeit.

Savukārt jaunatnes darbinieki plkst.15.00 pulcēsies uz “Lekciju iedvesmai”. Pieteikšanās lekcijai ilgts līdz 1. martam, aizpildot anketu.

Vakarā plkst.18.00 Lielajā zālē notiks Jauniešu galvaspilsētas oficiālā atklāšana, kam sekos sarunu šovs sešos ar Jenotu. Vēlāk skatuve tiks dota jauniešu talantiem „Zvaigžņu piecminūte”. Pieteikt savus talantīgos jauniešus iespējams līdz 1. martam, aizpildot anketu.

No plkst. 20.00 līdz 22.00 pasākuma dalībniekus priecēs ansis, „ImproZoo” improvizācija teātris, „GreenTrial” un būs arī citi pārsteiguma šovi, priekšnesumi un konkursi.

Tikmēr Mazajā zālē no plkst.19.00 līdz 21.00 jauniešiem būs pieejama sarunu telpa, kurā varēs diskutēt par sadraudzību, iespējām Latvijā un Eiropā, Eiropas Savienības vēlēšanām, kā arī būs pieejamas jauniešu biedrību veidotas darbnīcas un izaicinājumi.

Jautājumu gadījumā un lai pieteiktos dalībai tikai otrajā pasākuma daļā (sākot no plkst. 18.00), lūgums sazināties ar Olaines novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālisti Agnesi Kalniņu, rakstot uz e-pastu agnese.kalnina[at]olaine.lv vai zvanot 27099031.