Publicēts 19 februāris 2019

webIzglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūtu (EIT) 2019. gada 28. martā rīko EIT informācijas dienu, lai palielinātu informētību par EIT kopienām un aktivitātēm. Tāpat šajā dienā varēs uzzināt vairāk par sadarbības iespējām ar EIT.

EIT palīdz uzņēmumiem, izglītības un pētniecības iestādēm sadarboties, lai radītu inovācijai un uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi Eiropā. Institūts tuvina trīs galvenos inovācijas faktorus - uzņēmumus, izglītību un pētniecību -, lai veidotu dinamiskas starptautiskas partnerības, sauktas par zināšanu un inovāciju kopienām. Tās izstrādā inovatīvus produktus un pakalpojumus, dibina jaunus uzņēmumus un sagatavo jauno uzņēmēju paaudzi.

Pasākumā EIT kopiena iepazīstinās ar tās aktivitātēm Latvijā un Eiropā, sniedzot uzņēmējiem, pētniekiem un citiem interesentiem konkrētu informācija par sadarbības iespējām.

Pasākumā būs iespēja tikties un diskutēt ar astoņiem EIT inovāciju kopienu pārstāvjiem. Piedalīsies arī izglītības un zinātnes ministre Dr.Philol. Ilga Šuplinska, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja v.i. Andris Kužnieks, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols, EIT valdes locekle un zinātnes tehnoloģiju parka „Sunrise Valley” izpilddirektore Laima Kauspadiene, kā arī EIT direktora v.i. Martins Kerns (Martin Kern).

Pasākuma programma šeit.
Reģistrācija dalībai pasākumā.

 

 

eit master